Otwarcie basenu w Kokotku

Otwarcie basenu harcerskiego w Kokotku

8 lipca 2021, godz. 11:13
fot. dh. Krzysztof Zbączyniak - OSW Kokotek
Udostępnij: Kopiuj link

W najbliższy weekend zostanie uruchomiony basen harcerski w Kokotku. Na chwilę obecną będzie on dostępny dla mieszkańców przez... dwa tygodnie.

Harcerski Basen należący do Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego "Kokotek" Hufca ZHP Lubliniec zostanie uruchomiony w najbliższą niedzielę 11 lipca i będzie czynny tylko przez dwa tygodnie do 24 lipca. Czemu tak krótko? W pierwszym konkursie Urzędu Miejskiego na wsparcie realizacji zadań publicznych Miasta Lublińca w 2021 r., z powodu ograniczonej puli środków, ZHP otrzymało dotację w wysokości 51 413 zł, co pozwala na dostępność obiektu rekreacyjnego na okres dwóch tygodni. Jest jednak dobra wiadomość. Władze Miasta ogłosiły II konkurs ofert, w którym po złożeniu wniosku przez ZHP i pomyślnym jego procedowaniu funkcjonowanie basenu może zostać wydłużone, nawet do końca wakacji. O sprawie będziemy na pewno informować.

Basen czynny już od najbliższej niedzieli w godzinach 10:00-18:00.

Komentarze

A
Agata 9 lipca 2021, godz. 8:57
Zgłoś
No nie!

To wygląda na to, że dzieci, które pracowały żeby doprowadzić do porządku obejście basenu przed otwarciem, jak przyjadą na obóz pod koniec lipca to nie będą mogli skorzystać z basenu??!!

N
Nurek 8 lipca 2021, godz. 21:59
Zgłoś
Basen

40 lat kąpieli w glinioku w kochcicach a basenu w Lc jak niema tak nie ma.Ile lat jeszcze długo pływania latem w stawach rybnych latem????

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu