Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Pierwszy taniec weselny – jak się do niego przygotować?

Pierwszy taniec weselny – jak się do niego przygotować?

5 lipca 2021, godz. 8:43
Udostępnij: Kopiuj link

Ślub to jeden z ważniejszych momentów w życiu każdego. Nie ma nic dziwnego w tym, że każda Para Młoda chce zadbać o to, by każdy szczegół tego dnia był dopięty na ostatni guzik i wszystko było idealne. Jednym z aspektów, o którym myślą przyszli małżonkowi jest pierwszy taniec weselny. To bardzo stresujące zdarzenie, do którego każdy chce się dobrze przygotować. Tylko jak to zrobić nie mając doświadczenia w tańcu? 

Czy pierwszy taniec musi być stresujący – o czym warto pamiętać?
Wydawać się może, że pierwszy taniec weselny musi być stresujący. Para Młoda występuje przed najbliższymi i znajomymi, którzy zgromadzili się na Sali weselnej. Tańczenie przed tak dużą publicznością sprawia, że trudno jest zapomnieć o tremie. Jednak jest kilka sposobów na to, by cieszyć się tym momentem i zapomnieć o tym, że jesteście nagrywani, fotograf robi zdjęcia, a rodzina patrzy i podziwia. Wystarczy skupić się na osobie, z którą się tańczy. To przecież wasz moment, w którym możecie nieprawdopodobnie zbliżyć się do siebie zaraz po powiedzeniu sobie sakramentalnego „tak”. Powtarzanie w głowie kroków lub nucenie piosenki, do której odbywa się taniec również może pomóc w walce ze stresem. 

Gdzie się nauczyć tańczyć – jak pięknie zatańczyć na własnym weselu?
Nie każdy jest królem parkietu, a wymyślenie układu tanecznego na wesele wcale nie jest tak łatwe, jak może się wydawać. Para Młoda chce, by układ był wyjątkowy i doskonale pasował do wybranej piosenki. Dodatkowo chcą zachwycić bliskich i wywołać łzy wzruszenia. To właśnie dlatego tak wiele par decyduje się na udanie się do szkoły tańca. W takim miejscu można sprawić, że pierwszy taniec weselny Gdańsk będzie idealnie dopasowany do przyszłych małżonków. 

Czy nauka tańca weselnego ma sens?
Wiele par narzeczeńskich zastanawia się, czy warto zdecydować się na lekcje w szkole tańca. Warto jednak wiedzieć, że na takie rozwiązanie decyduje się coraz więcej osób. W takich miejscach można liczyć na pomoc specjalistów, którzy tańczą zawodowo już od lat i mają głowy pełne pomysłów na kolejne układy taneczne. Takie lekcje zazwyczaj są indywidualne, co oznacza, że możliwe jest stworzenie zupełnie nowego układu, który pozwoli wyrazić miłość i radość w tym wyjątkowym dniu. Możliwe jest nauczenie się stworzonej indywidualnej chorografii. 

W szkołach tańca weselnego można nauczyć się kroków tańca towarzyskiego, latynoamerykańskiego, nowoczesnego lub stworzyć układ, który łączy w sobie dwa  różne style taneczne. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu