Sprawdź, dlaczego warto założyć napęd do bram!

Sprawdź, dlaczego warto założyć napęd do bram!

12 lipca 2021, godz. 8:21
Materiał zewnętrzny
Udostępnij: Kopiuj link

Zastanawiałeś się kiedyś, z jakiego powodu automatyczna brama garażowa lub wjazdowa jest tak popularna? Wbrew pozorom możliwość niewychodzenia z pojazdu, w trakcie wjeżdżania i wyjeżdżania jest znacznie ważniejsza, niż początkowo może się wydawać. Tak więc, jakie są najczęściej wymieniane przez właścicieli bram zalety automatyki?

Komfort, który oszczędza Twój czas

Napęd do bram przesuwnych jest szczególnie ceniony przed miłośników komfortu. Pełna automatyzacja, rutynowych, codziennych czynności sprawia, że można je wykonywać szybciej i efektywniej. Pozwala to cieszyć się nie tylko komfortem, ale także oszczędza czas. Oczywiście początkowo może się wydawać, że zachowanie dla siebie kilku minut dziennie to nic wielkiego, ale zdecydowanie nie jest to prawdą.

Doskonale rozumieją to ludzie, którzy kochają wygodę i oszczędność czasu. Zakładając, że napęd do bram może łącznie oszczędzić Ci w końcu dnia 3 minuty, to w skali roku jest to już 10 godzin! Łatwo sobie wyobrazić, że po kilku latach będzie to kilku dodatkowych dni, które można poświęcić dla rodzinny lub dla pasji.

Uniezależnij się od warunków atmosferycznych

Automaty do bram pozwalają nie tylko oszczędzać czas. Ich użycie całkowicie uniezależnia kierowców od warunków pogodowych. Wbrew pozorom nie chodzi wyłącznie o intensywne opady deszczu. Pozostanie w aucie pozwala uchronić się przed takimi codziennymi sytuacjami jak np. wdepnięcie w błoto lub w kałuże, czy też przed lejącym się z nieba żarem. Dzięki temu ma się pewność, że nie zależnie od warunków pogodowych do domu, pracy lub na miejsce spotkania dotrze się w suchym, czystym i niespoconym ubraniu

Brama zadba o Twoje bezpieczeństwo

Napęd do bramy to także sposób na poprawę bezpieczeństwa. Jest to szczególnie widoczne na przykładzie kierowców, którzy w trakcie wjeżdżania do garażu lub na posesję muszą pozostawić auto na drodze. Może się to zdarzać, jeżeli pod bramą jest bardzo mały podjazd. Nie rzadką sytuacją są także bramy garażowe usytuowane przy drodze.
Mając jednak dostęp do automatyki bramowej, można otworzyć wjazd do garażu lub na posesję z odpowiednim wyprzedzeniem.

Takie rozwiązanie sprawia, że kierowca może łagodnie i płynnie wyłączyć się z ruchu drogowego. Bez stwarzania zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Warto też zwrócić uwagę, że nie pozostawianie otwartego auta w dostępnym dla innych miejscu niesie także inne korzyści. Pozwala m.in. zyskać pewność, że pozostawione w na siedzeniu lub desce rozdzielczej dokumenty, czy też pieniądze nie padną ofiarą przechadzającej się osoby. Dotyczy to szczególnie pozostawiania auta po zmroku na nieoświetlonym obszarze.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu