O tych prezentach twoi klienci na pewno będą pamiętać. Sprawdź, co wybrać

O tych prezentach twoi klienci na pewno będą pamiętać. Sprawdź, co wybrać

19 lipca 2021, godz. 8:59
Materiał zewnętrzny
Udostępnij: Kopiuj link

Chcąc zachęcić klienta do swojej firmy trzeba zadbać o to, by czymś go zaskoczyć. Jeśli klient będzie otrzymywał jakiś drobny upominek to można liczyć na to, że będzie się budować więź między nim a firmą. Koszty takich gadżetów nie są wysokie, a jeśli pojawią się na nich firmowe nadruki, logo, nazwa, numer telefonu to dodatkowo zyskuje się skuteczną formę reklamy. Po jakie gadżety reklamowe warto więc sięgnąć?

Gadżety z logo firmy
Chcąc stworzyć skuteczną reklamę przy mniejszym budżecie można zdecydować się między innymi na drobne reklamowe gadżety, na przykład:
    • firmowe notesy,
    • planery z logo firmy,
    • kalendarze firmowe,
    • kubki z logo firmy,
    • ściereczki do okularów z firmowym logo,
    • firmowe słodycze,
    • artykuły piśmiennicze z firmowym logo.

Możliwości jest sporo, natomiast wyboru takich gadżetów należy dokonywać również z uwzględnieniem charakteru firmy, która będzie je przygotowywała. 

Kubki z logo firmy
Opcja, która jest bardzo chętnie wybierana to właśnie kubki z firmowym logo. Obecnie ten upominek cieszy się sporym zainteresowaniem, ponieważ gadżet ma charakter praktyczny i na pewno zostanie pozytywnie odebrany przez obdarowaną osobę. Wybierając kubki z firmowym logo można również oczekiwać, że będzie to gadżet często wykorzystywany, więc reklama będzie funkcjonalna i firma będzie zauważana nie tylko przez obdarowanego, ale również przez jego współpracowników czy domowników.

Notesy i planery firmowe
Notesy czy planery z logo i nazwą firmy, najlepiej z danymi kontaktowymi, zawsze będą prezentem, który nie jest szczególnie kosztowny - dzięki temu na tę opcje mogą się zdecydować również małe przedsiębiorstwa. Jednocześnie jest to przykład takiego gadżetu, który doskonale się sprawdzi w każdej branży, ponieważ notesy czy planery są elementem praktycznym, po który klient będzie chętnie sięgał w ciągu dnia. Osoba, która otrzyma taki prezent na pewno będzie go używać i tym samym, zerkając na logo firmy na okładce, nie zapomni o twoich usługach.

Firmowe kalendarze
Produkcja kalendarza firmowego to nieco droższa opcja, jednak nadal jest to bardzo dobry pomysł. Firmowy kalendarz, jeśli będzie przez obdarowanego wykorzystywany, daje gwarancję, że tak naprawdę będzie znajdował się w użytku przez cały rok. I tym samym przez ten rok firmowe logo i nazwa będą się przewijać w świadomości klienta.

Firmowe słodycze
Jeśli firma często pojawia się na różnych targach i wydarzeniach branżowych, to warto będzie postawić na słodycze firmowe, którymi można częstować klientów. To świetna opcja, z którą będzie można zaistnieć w świadomości potencjalnego klienta, który znajdzie sie przy stanowisku firmy na takich branżowych imprezach. Taki upominek świetnie sprawi się także jako dodatek do przesyłek, dzięki czemu odbiorca będzie zadowolony nie tylko z zakupionego produktu, ale również z samej usługi.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu