Rowerzyści Niniwa Team wyruszyli w nową wyprawę

Rowerzyści Niniwa Team wyruszyli w nową wyprawę FOTO

19 lipca 2021, godz. 10:44
Udostępnij: Kopiuj link

Dzisiaj, 19 lipca o godz. 5:00 mszą świętą rozpoczęło się pożegnanie rowerzystów Niniwa Team z o. Tomaszem Maniurą OMI przed wyruszeniem w tegoroczną wyprawę. 

Miał być Nordkapp, jednak okazał się niemożliwy. Pandemia po raz kolejny zmusiła nas do zmiany planów. Postanowiliśmy, żeby tegoroczna wyprawa odbyła się w podobnym trybie jak zeszłoroczna, to znaczy tylko po jednym państwie. Nieprzekraczanie granic co kilka dni umożliwi sprawne podróżowanie. Ukraina chodziła nam po głowach od samego początku. Było jeszcze wiele innych propozycji, jednak to co ostatecznie przemówiło za wyjazdem na wschód jest łatwość przekroczenia granicy z Ukrainą (na dzień 12.05 wymagany jest test i ubezpieczenie, zwalniające z kwarantanny) - informują organizatorzy tegorocznej wyprawy.

Rowerzyści dzisiaj, 19 lipca rozpoczęli mszą świętą o godz. 5:00 tegoroczną wyprawę. Po niej czekało na nich i przybyłych gości śniadanie, by o godz. 7:00 wyruszyć w trasę mierzącą 4 tys. km. Planowany czas trwania wyprawy to 28 dni, tj. do 15 sierpnia.

Zobaczcie fotogalerię z pożegnania oraz trasę wyprawy.

Galeria: Rowerzyści Niniwa Team wyruszyli w nową wyprawę

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu