Festiwal uprzejmości – kto się zna na dobrym zachowaniu?

Festiwal uprzejmości – kto się zna na dobrym zachowaniu?

2 sierpnia 2021, godz. 13:24
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza 12 sierpnia na Festiwal Uprzejmości. To kolejna propozycja dla małych i dużych mieszkańców Lublińca na ciekawe spędzenie wakacyjnego popołudnia. Jakie atrakcje czekać będą na uczestników wydarzenia? 

Na skwerze przed Miejskim Domem Kultury w Lublińcu w tym roku dzieje się naprawdę dużo! Z jednej strony – to kwestie bezpieczeństwa. W czasie ciągle trwającej epidemii po prostu – lepiej spotkać się na świeżym powietrzu. Z drugiej strony – grzechem byłoby nie korzystać z pięknej pogody i zielonego otoczenia MDK. 

 

Festiwal Uprzejmości to kolejne wydarzenie, które zrealizowane będzie w tej przestrzeni – oczywiście, jeśli dopisze pogoda! Na uczestników wydarzenia czekać będą „przystanki” przygotowane m.in. przez Policję, Ochotniczą Straż Pożarną, OTOZ Animals i oczywiście – MDK! Na każdym stanowisku czekać będą specjalne zadania, które weryfikować będą znajomość zasad dobrego zachowania, bezpieczeństwa i pomagania. Dla tych, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania – nagrody. Warto sprawdzić swoją wiedzę! 

 

Zwieńczeniem tego dnia będzie koncert pod hasłem "Muzyka łagodzi obyczaje". Wystąpi duet Kijas&Wojsyk. Marta to dziewczyna o wielu talentach, której głos oczaruje serce każdego. Wiktor, pianista i aranżer doskonale akompaniuje artystce. Jakich melodii można się spodziewać? To będą znane przeboje w klimacie rock, pop, indie folk, rock alternatywny.

 

Festiwal Uprzejmości odbędzie się 12 sierpnia. Start o godzinie 17.00. Wstęp wolny. Wydarzenie odbędzie się na skwerze przed MDK, a w razie niepogody zostanie przeniesione do wnętrza budynku. 

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu