DARMOWE EBOOKI W LUBITECE

DARMOWE EBOOKI W LUBITECE

06.08.2021 9:11
Czytanie treści strony dostępne

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. J. Lompy w Lublińcu od sierpnia 2021 roku umożliwia Czytelnikom darmowy dostęp do ebooków w serwisach: LEGIMI, EBOOKPOINT BIBLIO oraz IBUK LIBRA. 

IBUK LIBRA - znaczną część elektronicznego księgozbioru dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki.
LEGIMI - oferuje bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).
EBOOKPOINT BIBLIO - serwis zawiera bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy.
Liczba kodów ograniczona, dlatego warto się pośpieszyć! Z oferty mogą skorzystać wyłącznie zarejestrowani Czytelnicy.
Bezpłatne kody można pobrać w LUBITECE – Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Sportowa 3 (od wtorku do piątku w godz. 10.00-18.00, w soboty w godz. 10.00-13.00): osobiście lub mailowo wypozyczalnia@biblioteka.lubliniec.pl
Dostęp do oferty uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane jest w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu