Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Jarmark Rękodzieła już za niecały miesiąc! Poszukiwani wystawcy!

Jarmark Rękodzieła już za niecały miesiąc! Poszukiwani wystawcy!

6 sierpnia 2021, godz. 11:01
Udostępnij: Kopiuj link

5 września – to data, którą warto zaznaczyć sobie w kalendarzu. Tego dnia odbędzie się Jarmark Rękodzieła, czyli doroczne święto wszystkich twórców i wielbicieli wytworów „hand made”.  Organizatorem wydarzenia jest Galeria pod Glinianym Aniołem i Miejski Dom Kultury w Lublińcu. 

Aktualnie organizatorzy poszukują twórców, którzy chcieliby pokazać swoje rękodzieło. Co roku na jarmarku pojawiają się stali bywalcy, jednocześnie znajdzie się miejsce dla nowych osób!

Zainteresowani rękodzielnicy są proszeni o kontakt z pracownikami Galerii pod Glinianym Aniołem – codziennie, w godzinach 15.00-21.00. Numer kontaktowy: 34 351 06 88. 

Jarmark Rękodzieła w tym roku odbędzie się już 7 raz! Szczegółowy program wydarzenia pojawi się w połowie sierpnia. Wzorem ubiegłych lat – oprócz możliwości zrobienia sporych zakupów – mieszańcy Lublińca mogą liczyć na warsztaty, artystyczne rozmowy i występy. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu