Klub Seniora w Lublińcu zaprasza

Klub Seniora w Lublińcu zaprasza

26 sierpnia 2021, godz. 10:21
Pracownicy Klubu Seniora
Udostępnij: Kopiuj link

Dom Dziennego Pobytu „Klub Seniora” to miejsce z ponad 40-letnią tradycją i doświadczeniem w pracy z osobami starszymi i ich rodzinami. Historia tego miejsca to szereg indywidualnych biografii, które kształtują klimat tego miejsca. To tutaj przez blisko pół wieku seniorzy mogą liczyć na dobre słowo i pomocną dłoń.

Za nami trudny czas, zawieszona działalność spowodowana pandemią koronawirusa, pokazała jak ważna dla seniorów jest możliwość przebywania ze sobą, w swojej małej ojczyźnie. Izolacja domowa odbiła się na ich kondycji fizycznej i umysłowej. To tylko utwierdza w przekonaniu, że misja „Klubu” jest wciąż żywa i aktualna. Przed nami kolejne wyzwania i zadania.  Jesteśmy po przeprowadzce do nowej, tymczasowej siedziby i razem staramy się zaaklimatyzować. Pamiętamy, że nasz Dom to nie ściany i meble, a ludzie, którzy to miejsce tworzą. Nasi seniorzy to wyjątkowa grupa ludzi, dla których wiek to tylko liczba. Są świadomi, że każdy wiek ma swoje prawa i nawet z „jesieni życia” można czerpać pełnymi garściami. W „Klubie” wiek to cały wachlarz możliwości. Dla nas liczy się uśmiech, ciekawość świata i ludzi, dbałość o ciało i umysł, a także pielęgnacja więzi międzyludzkich 
i międzypokoleniowych. 

A zatem serdecznie zapraszamy lublinieckich seniorów do naszego „Klubu”. Seniorzy korzystają z ofert „Klubu” bezpłatnie, nie ponoszą także odpłatności za transport do/z placówki. Jeżeli zatem szukacie Państwo kontaktu i nowych przyjaźni, a przy okazji chcecie w interesujący sposób zagospodarować swój czas wolny, to nasza oferta jest dla Was stworzona. Szczególną uwagę skupiamy na utrzymaniu seniorów w dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i społecznej.

Czekamy na Państwa w nowej, tymczasowej siedzibie przy ulicy Grunwaldzkiej 48 w Lublińcu, na terenie Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego, w pomieszczeniach gdzie wcześniej mieściła się poradnia neurologiczna.

 „Klub Seniora” czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00. 
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu osobistego bądź telefonicznego 
tel. 34/ 3511740,   882-412-105.

Galeria: Klub Seniora w Lublińcu zaprasza

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu