Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Sekcje MDK – informacje dla kontynuujących zajęcia

Sekcje MDK – informacje dla kontynuujących zajęcia

27 sierpnia 2021, godz. 11:33
Udostępnij: Kopiuj link

Ważna informacja dla rodziców, opiekunów i wszystkich osób, które brały udział w zajęciach sekcji MDK w roku szkolnym 2020/2021. To czas, by złożyć deklarację o kontynuacji zajęć! Oto niezbędne informacje. 

Sekcje MDK cieszą się niesłabnącą popularnością wśród mieszkańców Lublińca i okolic. Wśród ponad 30 propozycji można znaleźć m.in. zajęcia ze śpiewu, zajęcia taneczne, naukę gry na instrumentach dętych czy język japoński! Z wszystkich zajęć stacjonarnie korzysta blisko 600 osób. I chociaż wiosenne obostrzenia ograniczyły możliwości spotkania – również zdalnie udało się przygotować wiele artystycznych dzieł czy wziąć udział w konkursach, odnosząc przy tym sukcesy. 
Deklaracje kontynuacji to dokument, który mogą złożyć rodzice/opiekunowie dzieci, które uczęszczały do MDK na zajęcia w roku szkolnym 2020/2021. Złożenie takiej deklaracji to gwarancja miejsca w grupie zajęciowej. Uwaga! Można zadeklarować chęć dalszego rozwijania talentu tylko w sekcji, do której się uczęszczało! Nie jest możliwa „rezerwacja” miejsca w nowej grupie. 

DEKLARACJA KONTYNUACJI – DZIECI I MŁODZIEŻ

DEKLARACJA KONTYNUACJI – DOROŚLI

ZARZĄDZENIA I INNE INFORMACJE

 

Wypełnione dokumenty  można dostarczać do końca sierpnia w godz. od 14:30-20:00, bądź wrzucić do skrzynki pocztowej przy wejściu głównym MDK. 

Zapisy na nowy rok szkolny odbędą się w terminie od 6-10.09.2021. Szczegóły  zapisów na poszczególne sekcje - wkrótce.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu