Przeszczep włosów w Turcji

Przeszczep włosów w Turcji

27 sierpnia 2021, godz. 11:35
Udostępnij: Kopiuj link

Przeszczep włosów to najlepsza metoda na to, aby odzyskać utracone włosy. Jeżeli marzysz o tym, żeby mieć na powrót bujną fryzurę, zdecyduj się na przeszczep w profesjonalnej klinice, w Turcji. Dlaczego warto poddać się zabiegowi właśnie w Turcji?

Przeszczep włosów – dlaczego warto zdecydować się na zabieg?
Niestety łysienie dopada coraz to większy odsetek ludzi. Jest to spowodowane wieloma czynnikami. I nie jest to problem tylko osób w podeszłym wieku. Z łysieniem bowiem coraz częściej borykają się także młodzi ludzie. Jest to proces, którego nie da się zatrzymać. Mamy dziś do dyspozycji wiele środków na łysienie, jak chociażby rozmaite szampony. Jednak one tylko minimalizują wypadanie włosów. Nie jesteśmy w stanie z pomocą kosmetyków przywrócić naturalnego porostu włosów. Jedyną skuteczną metodą na łysienie, dzięki której odzyskać można włosy, jest przeszczep. Zabiegi przeszczepu włosów cieszą się coraz większą popularnością. Dzisiaj korzystają z nich już nie tylko celebryci, ale każdy komu zależy na odzyskaniu swojej pięknej fryzury. Przeszczep to metoda bezpieczna i gwarantująca satysfakcjonujące efekty. Przeszczepy włosów są dzisiaj wykonywane przy wykorzystaniu różnych metod. Sporo osób udaje się na zabiegi w Turcji. Przeszczep włosów w Turcji to gwarancja zadowolenia. W kraju tym pracuje bowiem szereg specjalistów z zakresu medycyny estetycznej.

Na czym polega przeszczep włosów?
Przeszczep to metoda nie tylko skuteczna, ale przede wszystkim trwała – na czym szczególnie zależy pacjentom z problemem łysienia. Aby wykonać zabieg niezbędne jest pobranie mieszków włosowych z obszaru dawczego, a następnie przeszczepia je w obszar biorczy. Na skórze głowy wykonuje się odpowiednie nacięcia. Zabiegi realizowane przez klinikę Flymedica w Turcji trwają od 3 do 6 godzin. Czas zabiegu uzależniony jest od wielu czynników, a między innymi od obszaru na jakim przeszczepione zostaną włosy. Przed zabiegiem niezbędne jest zastosowanie u pacjenta znieczulenia. Przeszczep włosów to propozycja dla każdego, kto utracił swoje naturalne włosy, zależy mu na ich odzyskaniu i przede wszystkim na naturalnym efekcie. Nie należy się bać zabiegu, ponieważ przeprowadzony w profesjonalnej klinice i przez doświadczonych lekarzy zawsze powinien zakończyć się powodzeniem.

Dlaczego warto udać się na zabieg do Turcji?
Od wielu lat Turcja jest jednym z głównych kierunków turystyki medycznej. Można tam bowiem skorzystać z oferty wielu doświadczonych specjalistów, którzy przeszczepami włosów zajmują się już od wielu lat. W swojej pracy korzystają z innowacyjnych metod i najlepszego sprzętu. To gwarancja, że zabieg wykonany zostanie w pełni profesjonalnie, a jego efekty zadowolą tych najbardziej wymagających pacjentów. W Flymedica wykorzystywane są nowoczesne i skuteczne metody przeszczepu włosów. Każdy zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza. Pacjent po powrocie do kraju objęty jest specjalistyczną opieką jeszcze przez 12 miesięcy od zakończenia zabiegu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu