Stihl – piły spalinowe, akumulatorowe i elektryczne

Stihl – piły spalinowe, akumulatorowe i elektryczne

28 sierpnia 2021, godz. 13:51
Udostępnij: Kopiuj link

Wybór piły ma ogromne znaczenie dla komfortu i bezpieczeństwa pracy. Dlatego wybierając piłę do zastosowań profesjonalnych, jak i domowych warto zwrócić szczególną uwagę na oferowaną funkcjonalność i wybrać urządzenie, które wpisuje się w nasze potrzeby pod kątem sposobu zasilania, mocy maksymalnej, a co najważniejsze przeznaczenia. 

Piły spalinowe Stihl to rozwiązania dedykowane dla:
    • domu i ogrodu, 
    • rolnictwa i ogrodnictwa, 
    • leśnictwa. 
W poniższym artykule postaramy się odpowiedzieć na pytanie o to, jaki model piły spalinowej Stihl najlepiej sprawdzi się w danym środowisku pracy. Wskażemy również warte uwagi piły akumulatorowe i elektryczne, które znajdą zastosowanie podczas prac wokół domu i w ogrodzie. 

Pilarki spalinowe do prac wokół domu i w ogrodzie

Pilarki spalinowe do prac wokół domu i w ogrodzie to nowa klasa urządzeń dla wymagających użytkowników (okazjonalnych). Co to oznacza? Pilarki spalinowe do pracy w domu i ogrodzie są przeznaczone do użytkowania okazjonalnego, jednocześnie zapewniają doskonałe parametry pracy i umożliwiają efektywną realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Ta klasa pilarek odznacza się zaawansowanymi technicznie rozwiązaniami oraz systemami podnoszącymi bezpieczeństwo pracy z urządzeniem. Do ich cech charakterystycznych zaliczymy również łatwą obsługę i ergonomiczną konstrukcję, która umożliwia niemęczącą pracę. 

Pilarki spalinowe do prac wokół domu i w ogrodzie marki Stihl to urządzenia o numerach modelu rozpoczynających się od MS. 

Pilarki spalinowe dla rolnictwa i ogrodnictwa

Pilarki spalinowe dla rolnictwa i ogrodnictwa to szeroka gama pilarek łańcuchowych, które charakteryzują się wysoką mocą, a zarazem lekką i poręczną budową. Dzięki temu zapewniają wysoki komfort użytkowania nawet w najbardziej wymagających środowiskach pracy. Doskonale sprawdzają się podczas wykonywania prac wokół domu i w gospodarstwie. Z ich pomocną można szybko i sprawnie przygotować drewno opałowe lub wykonać każde inne zadanie. 

To rozwiązania zaliczane do tzw. mocnej klasy średniej, które łączą w sobie wszystkie zalety modeli do prac wokół domu i ogrodu, ze znacznie wyższą moc silnika.

Pilarki spalinowe dla leśnictwa

Pilarki spalinowe dla leśnictwa to kategoria urządzeń profesjonalnych, których zadaniem jest wparcie pracownika wykonującego wszystkie prace w leśnictwie i przy pielęgnacji krajobrazu. Pilarki spalinowe dla leśnictwa odznaczają się zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań technicznych oraz systemów bezpieczeństwa Stihl. Dzięki temu ułatwiają pracę i sprawiają,  że jest ona bezpieczna. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu