Groźny wypadek w Bruśku. Cztery osoby trafiły do szpitala

Groźny wypadek w Bruśku. Cztery osoby trafiły do szpitala

1 października 2021, godz. 11:35
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W piątek rano, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 907 biegnącej z Tworoga do Koszęcina doszło do wypadku drogowego. Na skrzyżowaniu w Bruśku zderzyły sie dwa pojazdy. W wyniku tego zdarzenia do szpitala trafiły cztery osoby. Policjanci apelują o ostrożność i bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W piątek 1 października, krótko przed godziną 7 rano, w miejscowości Brusiek doszło do poważnego wypadku drogowego. Z pierwszych ustaleń obecnych na miejscu zdarzenia policjantów ruchu drogowego wynika, że na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej numer 907 z drogą 789 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW z volkswagenem, w którym podróżowało pięć osób. Na miejscu interweniowały służby ratownicze, które udzieliły pomocy poszkodowanym i zabezpieczały miejsce zdarzenia. W poważnie wyglądającym wypadku łącznie ucierpiały cztery osoby, kierujący BMW i trzy osoby z volkswagena, które zostały przewiezione do szpitali w Częstochowie i Lublińcu. Śledczy w prowadzonym postępowaniu będą wyjaśniać przyczyny dzisiejszego zdarzenia, jego szczegółowy przebieg oraz sprawcę. 

Policjanci apelują o rozwagę za kierownicą i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, żeby zawsze przed wykonaniem manewru na drodze upewnić się, że nie spowoduje on zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Warto pamiętać również o zasadzie ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu.

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu