Żabka wychodzi naprzeciw potrzebom franczyzobiorców

Żabka wychodzi naprzeciw potrzebom franczyzobiorców

1 października 2021, godz. 14:36
Udostępnij: Kopiuj link

Żabka oferuje nowy produkt ubezpieczeniowy dla franczyzobiorców – „Polisę na biznes”. Każdy przedsiębiorca musi kalkulować potencjalne problemy finansowe, dlatego jest to bardzo dobre zabezpieczenie przed ryzykami ekonomicznymi dla wszystkich prowadzących placówki pod szyldem sieci. To pierwsze takie rozwiązanie wśród sieci franczyzowych w Polsce.

Czym jest „Polisa na biznes”?

Pomimo bardzo atrakcyjnej oferty franczyzowej sieci Żabka, pojawiali się zainteresowani własnym biznesem mający obawy przed prowadzeniem swojej działalności gospodarczej. Dlaczego tak się działo i co powodowało, że niektórzy ostatecznie rezygnowali z pomysłu prowadzenia sklepu Żabka? Zadłużenie, a raczej jego ryzyko było na pewno jednym z głównych powodów. Pomimo tego, że sieć oferowała dużą pomoc przy rozwinięciu działalności, wciąż nie było na rynku oferty, która pozwalałaby zabezpieczyć się przed ewentualnymi długami. Teraz ma to się zmienić i pomysł na to znalazła jako pierwsza w kraju – Żabka. Zadłużenie ma być zabezpieczone nowym produktem ubezpieczeniowym, jakim jest „Polisa na biznes”

Jakie będą efekty wprowadzenia nowego produktu ubezpieczeniowego?

Być może osoby, które rozważały wcześniej dołączenie do sieci franczyzowej, w końcu poprowadzą wymarzony sklep Żabka. Zadłużenie ma być zabezpieczone na wypadek wystąpienia ujemnego salda w momencie zakończenia działalności. Warte uwagi jest również to, że z polisy będą mogli skorzystać wszyscy franczyzobiorcy sklepów Żabka. Zadłużenie nie powinno być już powodem, przez który przedsiębiorcy będą rezygnować z podjęcia współpracy.

Sklep Żabka – długi franczyzobiorców będą zabezpieczone

W przypadku sklepów Żabka, długi franczyzobiorców nie będą już problemem. Polisa jest wiarygodnym produktem, który został opracowany we współpracy z TUW PZUW, który wchodzi w skład renomowanej Grupy PZU. Dzięki temu franczyzobiorcy mogą mieć pewność rzetelności oferty. Dzięki niej można jeszcze bezpieczniejzałożyć własny sklep Żabka. Długi franczyzobiorców są odpowiednio zabezpieczone, co pozwala uzyskać pełen komfort działania i przede wszystkim nie martwić się o ewentualne zagrożenia niepowodzeniem, które czyhają na każdego przedsiębiorcę.

Jak działa produkt ubezpieczeniowy dla sklepów Żabka?

Zasada działania „Polisy na biznes” jest dość prosta. Polega na tym, że każdy przedsiębiorca, po przystąpieniu do programu ubezpieczeniowego, będzie co miesiąc odprowadzał składki. Ze względu na to, że sieć dynamicznie się rozwija i wciąż rośnie liczba franczyzobiorców, a dodatkowo Żabka reguluje część wysokości opłat z własnej kieszeni, składka nie jest zbyt wysoka – wynosi  od kilkudziesięciuąt złotych miesięcznie.

 

Polisa ubezpieczeniowa jest bardzo elastyczna. Jej formuła może być idealnym rozwiązaniem zarówno dla przedsiębiorców, którzy zdecydują się na prowadzenie jednego sklepu, jak i kilku punktów. Tak wszechstronny produkt jest owocem współpracy specjalistów sieci franczyzowej Żabka oraz samych franczyzobiorców. Dlatego „Polisa na biznes” całkowicie odpowiada ich potrzebom. Ponadto można dzięki niej spokojnie prowadzić biznes, bez obaw, że w przypadku niepowodzenia pozostanie się z niespłaconymi zobowiązaniami.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu