Jakie bluzy medyczne damskie wybrać do gabinetu pediatrycznego?

4 października 2021, godz. 12:43
Udostępnij: Kopiuj link

Mali pacjenci są szczególnie wymagający. Potrzebują nie tylko odpowiednich leków w dawkach dostosowanych do wieku i masy ciała, ale i wyjątkowej empatii. Dzieci szybciej zdrowieją, gdy są otoczone przyjaznymi kolorami, dekoracjami i wzorami. Z tego powodu bluza medyczna damska dla lekarza pediatry i pielęgniarki środowiskowej powinna wpisywać się w upodobania maluchów. Jakie wzory bluz medycznych przekonają dzieci do wizyty u pediatry?

Bajkowe wzory na damskich bluzach medycznych

Wśród lekarzy pediatrów dominują kobiety, które szybko zdobywają zaufanie maluchów i budują z nimi przyjazną relację. Dzieci bez obaw zgadzają się na badania, gdy lekarka dodatkowo nosi bluzę medyczną w radosne, bajkowe wzory. 

Bluza medyczna damska z motywami z Króla Lwa, 101 Dalmatyńczyków, bądź z Księżniczkami Disneya odwraca uwagę kilkulatków od procedur medycznych. Dzieci szybko nawiązują kontakt z medykiem, który zakłada ubranie z printem z ich ulubionej bajki. Dzięki temu lekarz może dokładnie zbadać małego pacjenta, oszczędzając mu stresu i traumy związanej z chorobą. 

Kolorowe bluzy medyczne dla pediatrów i pielęgniarek są ważne w szczególności w szpitalach. Leczenie poważnych chorób trwa niekiedy wiele tygodni, podczas których pacjent przez cały czas przebywa w szpitalnych murach. Radosne kolory na ścianach, kąciki zabaw oraz personel ubrany w bajkową odzież medyczną sprawiają, że efekty kuracji pojawiają się błyskawicznie. Już kilka dekad temu udowodniono, że maluchy zdrowieją szybciej, gdy gabinet pediatryczny i szpitalny oddział są pozbawione sterylnej bieli i surowości. 

Kolorowa i praktyczna medyczna bluza damska

Bluzy damskie medyczne przeznaczone dla lekarzy pediatrów i pielęgniarek są pełne barw i radosnych wzorów. Jednocześnie spełniają rygorystyczne normy dotyczące odzieży szpitalnej. Gruba i trwała bawełna sprawia, że personel medyczny nosi bluzy damskie, które zapewniają komfort termiczny o każdej porze roku. Dodatkowo materiał jest przystosowany do prania w wysokiej temperaturze, sterylizowania i prasowania gorącym żelazkiem. 

Wszystkie bluzy medyczne na oddziały pediatryczne i do gabinetów lekarskich dla dzieci posiadają praktyczne kieszenie. Zmieszczą się w nich akcesoria potrzebne lekarzom i pielęgniarkom w czasie pracy. Dodatkowo luźny krój zapewnia swobodę ruchów, a wcięcie w talii podkreśla kobiecą sylwetkę. Dzięki temu kolorowa bluza medyczna w dziecięce wzory to odpowiedni wybór dla personelu, któremu w pełni zależy na zdrowiu i szczęściu najmłodszych pacjentów.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu