Wyprawka dla noworodków – pomysł z okazji zbliżającego się jubileuszu 750-lecia

Wyprawka dla noworodków – pomysł z okazji zbliżającego się jubileuszu 750-lecia

5 października 2021, godz. 8:30
Udostępnij: Kopiuj link

W przyszłym roku Lubliniec będzie świętował swoje 750-lecie. Z tej okazji pojawiają się kolejne pomysły na świętowanie tego jubileuszu. Jednym z nich jest wyprawka dla noworodków.
 

W poniedziałek 4 października na stronie Urzędu Miejskiego w Lublińcu ukazało się zaproszenie do składania ofert na wykonanie i dostawę materiałów promocyjnych związanych z Jubileuszem 750-lecia Miasta Lublińca. Jak poinformowała zastępca burmistrza Anna Jonczyk-Drzymała, pojawił się pomysł, aby w roku jubileuszowym obdarować nowo narodzonych mieszkańców Lublińca wyprawką:

– Nie może w niej zabraknąć Lubisia – maskotki, którą przed laty zaprojektowało dziecko. Chcielibyśmy, żeby w takiej wyprawce znalazło się również np. body z logiem jubileuszu i kocyk. Ewentualnie jeszcze jakieś inne sugestie.

Wyprawką miałyby zostać obdarowane noworodki urodzone po 1 stycznia 2022 r.. Na ten moment jest to tylko propozycja/pomysł. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu