Twój e-PIT - zaplanuj rozliczenie za 2021 rok

Twój e-PIT - zaplanuj rozliczenie za 2021 rok

26 października 2021, godz. 7:46
Warto przeczytać
Udostępnij: Kopiuj link

Twój e-PIT to coroczne rozliczenie z urzędem skarbowym, w którym należy wykazać wszystkie źródła przychodu. Do zeznania podatkowego warto wykorzystać sprawdzony program e-PIT lub skorzystać z usługi Ministerstwa Finansów.  Przekonaj się, dlaczego złożenie zeznania PIT online to dobre rozwiązanie. Skorzystaj z przysługujących ci ulg podatkowych, wybierz najlepszy program i złóż rozliczenie roczne za 2021 rok o czasie!

W czasie przygotowania zeznania podatkowego wybierz sprawdzony program e-PIT

E-PIT to ciekawa alternatywa dla tradycyjnego składania dokumentów, która wymaga skorzystania z usługi online lub posiadania dedykowanego programu. Jednym z nich jest z pewnością polecany Twój e-PIT, który uwzględnia wytyczne wydane przez Ministerstwo Finansów. Nic dziwnego, że PIT online to jeden z chętniej wybieranych portali podatkowych przez konsumentów. Proponowany portal podatkowy umożliwia w intuicyjny sposób złożyć zeznanie podatkowe osobie fizycznej lub na działalności gospodarczej. Program ten posiada znacznie więcej możliwości, dlatego już dziś sprawdź Twój e-PIT i rozlicz się z fiskusem. 

Złóż zeznanie podatkowe szybko i bez problemu

Urząd skarbowy wymaga od każdego konsumenta złożenia zeznania podatkowego, w którym to rozlicza się z uzyskanego przychodu. Zeznanie to składane jest zarówno osobę fizyczną, jak i osobę prowadzącą działalność gospodarczą. Stosowne dokumenty muszą trafić do urzędu skarbowego do końca kwietnia każdego roku. Dlatego też nie warto zwlekać z rozliczeniem, którą najlepiej jest złożyć stosunkowo szybko. Wybierając PITy 2021 można szybko uzyskać zwrot podatku i uniknąć problemów, jakie wynikają z niezłożenia zeznania podatkowego w terminie.

Bez względu na prowadzoną działalnością gospodarczą, posiadaną umowę zlecenie lub umowę o dzieło - program ten w prawidłowy sposób nalicza koszty uzyskania przychodu. Jest to równie ważne dla twórców z limitem do 50%, którzy także muszą złożyć zeznanie podatkowe. Twój e-PIT to niewątpliwie kompleksowe rozwiązanie, z którego może skorzystać każdy konsument. Program ten zawiera najpopularniejsze deklaracje oraz pozostałe druki, w tym: druk przelewu/wpłaty online na rachunek organu podatkowego oraz liczne wzory pism i wniosków do placówek urzędu skarbowego. Dodatkowym atutem wspomnianego portalu do rozliczania podatku jest jego przejrzysta szata graficzna, możliwość przepisania twoich danych z lat ubiegłych oraz niezwykle rozbudowana baza informacji dotyczących podatków i sposobu ich rozliczania.

Najlepszy program do rozliczania się z urzędem skarbowym

E-PITY to proste i intuicyjne rozliczenie, z którego skorzystało już wielu użytkowników. Nic dziwnego, że rozliczenie PIT 2021 to ponownie atrakcyjne rozwiązanie. W proponowanym portalu podatkowym można: rozliczyć się wspólnie z małżonkiem, otrzymać najwyższy zwrot podatku, zapłacić najniższy podatek, przekazać 1% podatku dowolnej organizacji oraz najszybciej uzyskać zwrot podatku. Tradycyjne złożenie deklaracji w wersji papierowej do urzędu skarbowego sprawia, że na zwrot PIT można czekać nawet trzy miesiące. Samodzielne złożenie e-deklaracji za pośrednictwem programu e-PITY powoduje, że wspomniany zwrot pojawi się na twoim koncie w ciągu czterdziestu pięciu dni. Natomiast dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny czas ten skraca się do trzydziestu dni. Poznaj wszystkie rozwiązania i możliwości, jakie zapewni ci najlepszy na rynku program do składania deklaracji PIT. Już dziś rozlicz swoje PITy 2021 w profesjonalny sposób.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu