Listopadowy repertuar Kina Karolinka

Listopadowy repertuar Kina Karolinka

28 października 2021, godz. 8:16
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Październik dobiega końca, więc warto zapoznać się z nowym, listopadowym repertuarem Kina Karolinka. Na widzów czekają komedie, filmy animowane oraz kolejna produkcja Marvel Studios. Oto lista filmów zaplanowanych na nowy miesiąc:

Rodzinka Rządzi (4-5 listopada godz. 17.00, 7-9 listopada godz. 17.00)

Bracia Templeton – Tim i jego mały braciszek , Ted – stali się dorośli i oddalili się od siebie. Tim ma teraz żonę i jest ojcem. Ted jest prezesem funduszu hedgingowego. 

Teściowie (4-5 listopada godz. 19.30, 7-9 listopada godz. 19.30)

Szalona opowieść o tym, co się może wydarzyć, gdy puszczają nerwy. To film o konfrontacji dwóch światów, która doprowadzi do łez nie tylko bywalców wesel. 

To Musi Być Miłość (11 listopada godz. 19.00, 12-14 listopada godz. 17.30 i 19.30, 19-23 listopada godz. 19.00)

Kto powiedział, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Trzy siostry są przyjaciółkami od serca, które trzymają się razem na dobre i za złe, niezależnie od wybryków swoich facetów. Gdy ich matka postanawia uciec z miasta i w samotności przemyśleć jeszcze raz decyzję o ślubie, niespodziewanie dołączają do niej córki. Choć pobyt rozpoczynają na kanapie w stylu Bridget Jones, w ramach rodzinnych obrad muszą zdecydować co dalej, bo każda z kobiet przechodzi teraz własne, miłosne zawirowania. 

Psi Patrol: Film (12-14 listopada godz. 15.30)

Ryder i ulubione, bohaterskie szczeniaki muszą stawić czoła nowym wyzwaniom. Niedawno wybrany burmistrz, Humdinger wprowadza kompletny chaos do Miasta Przygód, zatem Ryder i szczenięta muszą uratować miasto. Humdinger jest zapatrzony w siebie, kocha tylko koty. Urzędnik wprowadza surowy zakaz – zakaz wprowadzania psów. Nie wie jednak, że najlepszy na świecie zespół ratowników ma plan, aby powstrzymać jego pomysły- wywrócenia Miasta Przygód do góry nogami. 

Ainbo – Strażniczka Amazonii (19-23 listopada godz. 17.00)

Ainbo dorasta w małej wiosce ukrytej w prastarej części amazońskiej dżungli. Pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że raj, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to bynajmniej nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością, zniszczeniem i sługami podstępnego władcy ciemności. Kierowana przez ducha zmarłej mamy, mająca za towarzyszy oswojone zwierzęta – pancernika i tapira-obżartucha, Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii. Nieoceniona okaże się szczypta magii, pomoc oddanych przyjaciół oraz wsparcie przedwiecznego żółwia Motelo Mama. 

Ron Usterka (26-30 listopada godz. 17.00)

Barney jako jedyny w szkole nie ma przyjaciela ani jego namiastki – podręcznego robota. Dostaje go wreszcie na urodziny, ale wadliwego, co powoduje masę niespodziewanych problemów.

Eternals (26-30 listopada godz 19.30)

Opowieść o Eternals – przedwiecznej rasie nieśmiertelnych istot, które zamieszkiwały Ziemię i ukształtowały jej historię. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu