Ogólnopolski Zjazd Zakonnych Duszpasterzy Młodzieży i Powołań w Kokotku

Ogólnopolski Zjazd Zakonnych Duszpasterzy Młodzieży i Powołań w Kokotku [ZDJĘCIA]

16 listopada 2021, godz. 9:23
NINIWA, Marcin Szuścik
Udostępnij: Kopiuj link

W poniedziałek 15.11 rozpoczął się II Ogólnopolski Zjazd Zakonnych Duszpasterzy Młodzieży i Powołań. Do Oblackiego Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku zjechało się ponad 80. duszpasterzy, zakonników oraz sióstr zakonnych, z różnych zgromadzeń z całej Polski.

W poniedziałek spotkanie rozpoczęło się Mszą świętą, podczas której o. Paweł Zając OMI, prowincjał oblatów, mówił aby w duszpasterstwie młodzieży dać się ponieść inspiracjom i natchnieniu Ducha Świętego.

Podczas pierwszej konferencji ks. Kuba Bartczak podzielił się refleksją na temat fascynowania ludzi Jezusem podczas prostych rozmów. Podczas spotkania zebrani rozmawiają o stwarzaniu przestrzeni ludzkiej, medialnej i formalno-prawnej w duszpasterstwie młodzieży. Wysłuchają szeregu konferencji m.in. Tomasza Samołyka. Świadectwem podzieli się również małżeństwo, rodzice czwórki dzieci. Spotkanie potrwa do środy.

Poniżej galeria ze zdjęciami:

Galeria: Ogólnopolski Zjazd Zakonnych Duszpasterzy Młodzieży i Powołań w Kokotku

fot. NINIWA fot. NINIWA fot. NINIWA fot. NINIWA fot. NINIWA
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu