Tak wyglądają sale przedporodowe w Lublińcu po remoncie

Tak wyglądają sale przedporodowe w szpitalu w Lublińcu po remoncie

16 listopada 2021, godz. 13:01
Starostwo Powiatowe w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Sale przedporodowe w Szpitalu Powiatowym w Lublińcu już po remoncie. - Przyszli rodzice będą teraz mogli oczekiwać potomstwa w przytulnej  atmosferze, to przecież jedna z ważniejszych chwil w życiu  – mówiła Halina Krus, pielęgniarka oddziałowa Oddziału Położniczo-Ginekologicznego.

Pozyskane darowizny pozwoliły na przeprowadzenie prac remontowych oraz efektowne wykończenia. Ściany ozdobiono fototapetą w pastelowych barwach, zakupiono również dodatki: lampy, obrazy, świeczki, które nadają pomieszczeniu przytulnej, domowej  atmosfery.

- W naszym szpitalu istnieje możliwość odbycia porodów rodzinnych. Zapewniamy wszelkie jednorazowe środki ochrony indywidualnej, również osobie towarzyszącej oraz bezpłatne wykonanie szybkiego testu antygenowego w kierunku SARS-CoV-2 -  wyjaśniał Włodzimierz Charchuła, dyrektor Szpitala Powiatowego w Lublińcu.

Galeria: Sale przedporodowe w Lublińcu po remoncie

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu