Wieczór poetycki z Teatrem po Pracy

Wieczór poetycki z Teatrem po Pracy

7 grudnia 2021, godz. 7:55
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury zaprasza na wyjątkowy wieczór poetycki „Mężczyźni kobietom”, który odbędzie się 8 grudnia o godz. 19.00. Wydarzenie wpisuje się w Kampanię 16 Dni Akcji Przeciwko Przemocy ze względu na Płeć organizowaną między 25 listopada a 10 grudnia przez Women’s Global Leadership Institute. 

Kampania jest  poświęcona wspieraniu i koordynacji pracy mającej na celu zlikwidowanie przemocy ze względu na płeć na poziomie lokalnym, państwowym i międzynarodowym. Jej daty są nieprzypadkowe. 25 Listopada obchodzimy Międzynarodowy Dzień Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet. 10 grudnia przypada natomiast Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka. Kampanii towarzyszą różne działania społeczne i kulturalne na całym świecie. Miejski Dom Kultury w Lublińcu również włącza się w to wydarzenie, organizując spotkanie z poezją, w którym mężczyźni będą recytować wiersze kobietom.

Poezja ma niezwykłe właściwości. Potrafi poruszać i koić zmysły. Wieczór „Mężczyźni kobietom” przygotowany został przez aktorów „Teatru po Pracy” pod okiem reżyser i instruktor, Agnieszka Raj-Kubat,. Możemy spodziewać się pięknych, wzruszających utworów muzycznych. Będzie poetycko, trochę sentymentalnie, ale na pewno czarująco. Wydarzenie odbędzie się w Miejskim Domu Kultury. 
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu