Grudniowe wydarzenia w Lubitece – Spotkania z autorami książek, warsztaty i wiele innych

Grudniowe wydarzenia w Lubitece – Spotkania, warsztaty i wiele innych

7 grudnia 2021, godz. 9:08
MPBP w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza na grudniowe wydarzenia. W programie m.in wykłady i warsztaty. Poniżej przedstawiamy zaproszenia i plan nadchodzących wydarzeń.

Japonia, manga, anime i kwitnące wiśnie

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu zaprasza na „Wtorki z pasjami. Japonia manga, anime i kwitnące wiśnie”- wykład połączony z warsztatami kaligrafii.

Wydarzenie odbędzie się 14 grudnia 2021 o godz. 17.00. Poprowadzi je Aleksandra Błaśkiewicz i Mariola Widera. Wstęp wolny.

Literackie Czwartki w Lubitece

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu w ramach „Literackich czwartków” zaprasza wszystkich miłośników literatury na drugie spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, tym razem "Z książką w świątecznym nastroju?". Odbędzie się ono 16 grudnia 2021 r., w godz. 17.30-18.30.

Nasze dyskusje są sposobem na spędzenie wolnego czasu, poznania nowych książek i autorów, wymianę myśli, poznania opinii innych osób, a wszystko odbywa się przy kawie i w przyjaznej atmosferze.

Moderatorem Dyskusyjnego Klubu Książki jest niezastąpiona Arletta Szymanek-Kopiec. Klubowiczem może zostać każdy, który czuje potrzebę rozmowy o książkach. Spotkania w bibliotece odbywają się raz w miesiącu.

Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci i młodzieży

Dyskusyjny Klub Książki to grupa osób, które spotykają się aby porozmawiać o książkach. Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Józefa Lompy w Lublińcu zaprasza wszystkich młodych miłośników, pasjonatów literatury, bibliofilów i mole książkowe w wieku od 11 do 17 lat na spotkanie 17 grudnia o godz. 17.00-18.30

Jeśli lubisz czytać książki, lubisz o nich rozmawiać, chcesz zapoznać się z nowymi autorami i gatunkami literackimi, przyjdź do Lubiteki! Prowadzenie: Mariola Widera. Wstęp wolny!

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu