Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Czyste Powietrze – spotkanie informacyjne dla mieszkańców Lublińca

Czyste Powietrze – spotkanie informacyjne dla mieszkańców Gminy Lubliniec

14 grudnia 2021, godz. 8:59
info. UM Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Burmistrz Miasta Lublińca zaprasza na spotkanie informacyjno-edukacyjne dla Mieszkańców gminy Lubliniec w ramach Programu Priorytetowego “Czyste Powietrze”.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek dnia 16 grudnia 2021 r. w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu o godz. 8:00. Przedstawione zostaną m.in. założenia programu, rodzaje przedsięwzięć, na które można uzyskać dofinansowanie, jak również sposoby i zasady składania dokumentów dotyczących dofinansowania z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach. Po prezentacji możliwość indywidualnych konsultacji do godz 12.00.

„Czyste Powietrze” to kompleksowy program rządowy, którego celem jest poprawa jakości powietrza, zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne oraz poprawę efektywności energetycznej budynków.

Program zakłada dofinansowanie do wymiany starych kotłów na paliwo stałe tzw. kopciuchów oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych. Skierowany jest do osób fizycznych będących właścicielami domów jednorodzinnych lub lokali mieszkalnych wydzielonych w budynku jednorodzinnym.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu