W tym roku ponownie odbędzie się emisja koncertu „7 życzeń”

W tym roku ponownie odbędzie się emisja koncertu „7 życzeń”

17 grudnia 2021, godz. 13:06
fot. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Koncert świąteczny „7 życzeń” powraca. Jego ponowna emisja odbędzie się 25 grudnia o godz 17.00. Na wydarzenie zaprasza Miejski Dom Kultury w Lublińcu.

Koncert „7 życzeń” stanowi wiązankę kolęd i świątecznych piosenek. Do każdej z nich został nakręcony teledysk. W jego realizację zaangażowali się artyści sekcji muzyczno-wokalnych wraz instruktorami, a także pracownicy MDK. 

Prace nad koncertem rozpoczęły się w listopadzie 2020 roku. Premiera odbyła się miesiąc później – 25 grudnia. Teraz, dokładnie rok po premierowej emisji koncertu, ponownie zawita on na ekrany.

Zapraszamy na ponowną emisję koncertu świątecznego „7 życzeń”. W ubiegłym roku spotkał się on z Waszym gorącym przyjęciem. Zdobył też rekordową ilość wyświetleń. Byliśmy razem, mimo pandemii i to dodawało nam sił. Również w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia pragniemy się z Wami połączyć i spędzić razem czas – informuje MDK Lubliniec. 

Transmisja z koncertu odbędzie się 25 grudnia o godz. 17.00. Na facebooku Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu zostanie wtedy udostępniony link.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu