Przedświąteczne spotkanie ze strażakami OSP Lubliniec

Przedświąteczne spotkanie ze strażakami OSP Lubliniec

23 grudnia 2021, godz. 8:27
fot. Anna Jonczyk-Drzymała
Udostępnij: Kopiuj link

We wtorek 21 grudnia odbyło się przedświąteczne spotkanie ze strażakami OSP Lubliniec. Oprócz życzeń, członkowie otrzymali również zaświadczenia ukończenia szkolenia.            

Podczas spotkania, druhny i druhowie otrzymali zaświadczenia ukończenia szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP, uprawniającego do udziału w działaniach ratowniczo-gaśniczych oraz szkolenia kierujących działaniem ratowniczym OSP. Dodatkowo 7 strażaków otrzymało mianowanie na stopień funkcyjny Starszego Strażaka. Jeden z druhów otrzymał też stopień Dowódcy Plutonu. 

Dziękujemy za zaproszenie i za wszystkie działania związane z poprawą bezpieczeństwa w naszym mieście. Okres pandemii spowodował, że nasi druhowie mieli ręce pełne roboty, i mimo wielu własnych obowiązków nigdy nie odmówili nam pomocy, za co serdecznie dziękujemy i życzymy pięknych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku – napisała zastępca burmistrza Anna Jonczyk-Drzymała.

W spotkaniu wzięło również udział 23 młodych druhów, którzy we wrześniu br. wstąpili w szeregi Dziecięcej i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej 
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu