Miejski Dom Kultury zaprasza na Koncert Noworoczny

Miejski Dom Kultury zaprasza na Koncert Noworoczny

5 stycznia 2022, godz. 8:00
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miejski Dom Kultury w Lublińcu zaprasza na Koncert Noworoczny w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej Lubliniec pod batutą Bartłomieja Pięty. Tym razem usłyszymy utwory z repertuaru Bee Gees. Zaśpiewają Michał Grobelny, Marcin Jajkiewicz, Maciej Pawlak. To będzie prawdziwa muzyczna uczta.

Działająca przy MDK Miejska Orkiestra Dęta Lubliniec słynie z wspaniałych koncertów. Pamiętamy jeszcze Koncert Noworoczny w 2020 r., w którym formacja zmierzyła się z utworami Whitney Houston, tworząc niesamowite widowisko muzyczne. W tym roku sięgnęła po klasykę softrocka i przygotowała utwory znanego brytyjskiego zespołu Bee Gees. Orkiestrze towarzyszyć będą wokaliści: Michał Grobelny - zwycięzca siedemnastej edycji programu „Szansa na sukces”, Marcin Jajkiewicz - laureat pierwszej nagrody w konkursie „Przebojowe lata Jedynki - Sopot Festiwal”, „głosowo” znany dzieciom jako Hans z filmu „Kraina Lodu” oraz Maciej Pawlak, aktor i wokalista musicalowy. To będzie solidna dawka męskiego brzmienia.

Tradycyjnie burmistrz miasta Lublińca, Edward Maniura, wręczy nagrody osobom i formacjom szczególnie zasłużonym w  dziedzinie kultury i sportu. 

Koncert Noworoczny to wydarzenie, w którym warto wziąć udział. W tym roku odbędzie się on online, by umożliwić bezpieczny odbiór jak najszerszemu gronu widzów. Transmisja 22 stycznia o godzinie 16.00 na Facebooku i YouTube MDK Lubliniec

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu