Policjanci z Lublińca poszukują świadków zdarzenia

Policjanci z Lublińca poszukują świadków zdarzenia

12 stycznia 2022, godz. 13:37
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Policjanci z Lublińca prowadzą czynności w sprawie spowodowania uszczerbku na zdrowiu, do którego doszło 7 grudnia 2021r. w Lublińcu. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia, które miało miejsce około godziny 18:00, na terenie marketu przy ulicy Lisowickiej, gdzie nieznany sprawca swoim zachowaniem doprowadził do upadku na podłogę kobiety znajdującej się w sklepie. Osoby posiadające informacje w tej sprawie jest są proszone o kontakt pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu prowadzi dochodzenie w sprawie spowodowania uszczerbku na zdrowiu, do którego doszło 7 grudnia ubiegłego roku, około godziny 18:00, w markecie przy ulicy Lisowickiej w Lublińcu. Nieznany sprawca podszedł do stojącej przy półce z pieczywem kobiety i szarpiąc za jej kaptur doprowadził do upadku na podłogę. Swoim działaniem mężczyzna spowodował u poszkodowanej naruszenie czynności narządu ciała i rozstrój zdrowia zawarty w artykule 157 par. 1 kodeksu karnego.

Według relacji poszkodowanej sprawca miał około 60 lat, wzrost około 170 cm, włosy siwe spięte w kucyk, siwa broda, był średniej budowy ciała, ubrany w luźną kurtkę w kolorze zielonym - khaki, na twarzy miał maseczkę ochronną. Zaraz po zdarzeniu oddalił się w nieznanym kierunku. 

Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości sprawcy proszone są o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 85 832 55 lub numerem alarmowym 112.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu