Zrób karmnik dla ptaków na Dzień Babci i Dziadka

Zrób karmnik dla ptaków na Dzień Babci i Dziadka

13 stycznia 2022, godz. 9:02
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Ptaki zimą nie mają lekko. Owady pochowały się w ziemi, a temperatura i pokrywa śnieżna nie sprzyja w poszukiwaniu pożywienia. Dlatego warto je wspierać i dokarmiać. Miejski Dom Kultury w Lublińcu szykuje nowe paczki kreatywne i zachęca do wykonania karmników. 

Paczki kreatywne to pomysł na wspólne spędzenie czasu. Tym razem Miejski Dom Kultury w Lublińcu do twórczej pracy zaprasza babcie i dziadków, by razem z wnukami wykonali karmnik dla ptaków. W paczkach będzie można znaleźć materiały drewniane do zbudowania karmika oraz farby do jego pomalowania. Dzięki temu jego wykonanie będzie jeszcze prostsze. Potem wystarczy zawiesić go w domowym ogródku i obserwować jak ptaki chętnie korzystają z tej dość nietypowej stołówki. Pamiętajmy tylko, by pokarm był suchy, świeży i dostoswany do potrzeb naszych skrzydlatych przyjaciół.

Budowa karmnika to ciekawy sposób na świętowanie zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka. Paczki kreatywne będzie można odebrać 21 stycznia od godz. 15.00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu