Gigantyczny szalik na WOŚP. Każdy może dołączyć do akcji

Gigantyczny szalik na WOŚP. Każdy może dołączyć do akcji

18 stycznia 2022, godz. 9:22
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W całej Polsce trwają prace nad rekordowym szalikiem handmade na WOŚP, który trafi na aukcję 30. Finału. Każda chętna osoba może zaangażować się w jego współtworzenie.

By dołączyć do wydarzenia wystarczy zrobić kawałek szalika o szerokości 20 cm z dowolnej włóczki, dowolnym ściegiem i dowolnej jak najdłuższej długości (preferowana długość odcinka - 150cm). Szalik można wysłać samemu, ale jest też inny sposób. 

Miejski Dom Kultury w Lublińcu pragnie zjednoczyć wszystkich szydełkomaniaków i autorów szalików na WOŚP z naszego miasta oraz regionu. Idea jest prosta. Do Galerii pod Glinianym Aniołem dotarł piękny, długi (23,4 m) szalik wykonany przez lubliniecką grupę „Szyciuszki”. Każdy zainteresowany akcją może przyjść i doszyć swój szalik. W ten sposób powstanie jedyne w swoim rodzaju dzieło, które następnie MDK wyśle pod odpowiedni adres. Tam już wolontariusze dołączą je do gigantycznego szalika dla WOŚP. Szaliki można doszywać od wtorku do czwartku od godz. 15.00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu