Lublinieccy policjanci zatrzymali 23-latka z narkotykami

Lublinieccy policjanci zatrzymali 23-latka z narkotykami

19 stycznia 2022, godz. 11:52
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Nawet 10 lat więzienia grozi 23-latkowi, którego zatrzymali lublinieccy policjanci. W trakcie kontroli drogowej okazało się, że mieszkaniec powiatu myszkowskiego usiadł za kierownicą hondy pod wpływem narkotyków. Dodatkowo, w jego pojeździe mundurowi znaleźli znaczne ilości amfetaminy.

Na terenie Woźnik lublinieccy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Honda. Mundurowi zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie siedzącego za kierownicą 23-latka. Przeprowadzone badanie wykazało, że mężczyzna usiadł za kierownicą pod wpływem narkotyków. W szpitalu została od niego pobrana krew do dalszych badań. Dodatkowo mundurowi znaleźli w jego aucie kilka opakowań zawierających znaczne ilości częściowo zbrylonego, białego proszku. Po zbadaniu substancji testerem narkotykowym okazało się, że była to amfetamina, z której można było sporządzić blisko 2,5 tys. porcji dilerskich. 

Mieszkaniec powiatu myszkowskiego został zatrzymany, a zebrany w tej sprawie przez mundurowych materiał dowodowy, dał podstawy do przedstawienia mu zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków i jazdy pod ich wpływem. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem. Za czyny, których się dopuścił, grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Komentarze

L
Lubliniczanin 19 stycznia 2022, godz. 22:48
Zgłoś

W końcu coś im się udało nie tylko mandaty za maseczki

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu