Koncert Noworoczny już w ten weekend. Gdzie można go obejrzeć?

Koncert Noworoczny już w ten weekend. Gdzie można go obejrzeć?

21 stycznia 2022, godz. 8:35
graf. MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Już w sobotę 22 stycznia w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbędzie się Koncert Noworoczny. Na scenie zagra Miejska Orkiestra Dęta oraz zaśpiewają utalentowani wokaliści. Transmisja z wydarzenia odbędzie się online. 

W tym roku Miejska Orkiestra Dęta zaprezentuje utwory znanego brytyjskiego zespołu Bee Gees. Podczas występu towarzyszyć jej będą wokaliści:

  • Michał Grobelny - zwycięzca siedemnastej edycji programu „Szansa na sukces” 
  • Marcin Jajkiewicz - laureat pierwszej nagrody w konkursie „Przebojowe lata Jedynki - Sopot Festiwal”, „głosowo” znany dzieciom jako Hans z filmu „Kraina Lodu” 
  • Maciej Pawlak - aktor i wokalista musicalowy 

W trakcie koncertu burmistrz Lublińca Edward Maniura wręczy nagrody osobom i formacjom szczególnie zasłużonym w dziedzinie kultury i sportu. Nagrodę mają otrzymać m.in. zwycięzcy konkursu na film promocyjny o Lublińcu. 

Transmisja z koncertu odbędzie się w sobotę 22 stycznia o godz. 16.00. Można ją obejrzeć na facebooku Miejskiego Domu Kultury w Lublińcu oraz na kanale YouTube.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu