12 powodów, by pokochać Lubliniec – zabawa na 750-lecie Lublińca

12 powodów, by pokochać Lubliniec – zabawa na 750-lecie Miasta

25 stycznia 2022, godz. 9:30
MDK Lubliniec, fot. Daniel Dmitriew
Udostępnij: Kopiuj link

W związku z obchodami jubileuszu 750-lecia istnienia Lublińca Miejski Dom Kultury w Lublińcu przygotował zabawę „12 powodów, by pokochać Lubliniec”. Każdego miesiąca pojawi się wierszyk, a wraz nim zadanie związane z jednym miejscem w Lublińcu.

Zabawa ma na celu zwrócenie uwagi mieszkańców na piękno naszego miasta. Jest w nim wiele atrakcyjnych miejsc, w których możemy dobrze spędzić czas. By wziąć udział w zabawie, należy pobrać plansze w Galerii pod Glinianym Aniołem, a potem co miesiąc śledzić fanpage MDK lub stronę www.mdk.lubliniec.pl, gdzie będą publikowane kolejne wierszyki wraz z zadaniami. Potem wystarczy odnaleźć miejsce i udokumentować wykonanie zadania na zdjęciu. Następny krok to udanie się do Galerii pod Glinianym Aniołem po stempel, który zostanie naniesiony na planszę. Uczestnicy zabawy, którzy zapełnią całą planszę, otrzymają nagrody. Galeria pod Glinianym Aniołem czynna jest w godzinach 15.00-21.00 zgodnie z publikowanym grafikiem.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu