Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Wraca nauka zdalna. Na zajęcia on-line przejdą uczniowie klas V-VIII oraz szkół średnich

Wraca nauka zdalna. Na zajęcia on-line przejdą uczniowie klas V-VIII oraz szkół średnich

26 stycznia 2022, godz. 8:13
Udostępnij: Kopiuj link

We wtorek 25 stycznia Ministerstwo Edukacji i Nauki poinformowało o przejściu na naukę zdalną uczniów klas V-VIII szkół podstawowych i uczniów szkół średnich. Zajęcia on-line mają się rozpocząć od 27 stycznia.

Nie wszyscy przejdą jednak na nauczanie zdalne. Zajęcia dla przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych w klasach I-IV będą nadal kontynuowane w trybie stacjonarnym. Dodatkowo, dyrektorzy szkół specjalnych będą mogli sami decydować o formie prowadzenia zajęć.

Utrzymana zostanie również praktyczna nauka zawodu. Będzie także możliwość konsultacji indywidualnych i grupowych dla uczniów zdających w tym roku egzaminy ósmoklasisty i maturalny. Bursy szkolne będą otwarte – czytamy na stronie MEiN.

Szczegółowe zasady zostaną określone w rozporządzeniu, które Minister Edukacji i Nauki podpisze w środę, 26 stycznia.

A co z uczelniami i studentami? Nie ma informacji o tym, aby coś miało się zmienić. Uczelnie nadal same będą podejmowały decyzję o formie prowadzenia zajęć
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu