Metalowe pinsy na 750-lecie miasta?

Metalowe pinsy na 750-lecie miasta?

1 lutego 2022, godz. 8:50
graf. UM Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Miesiąc temu weszliśmy w rok jubileuszowy dla Lublińca. Cały czas pojawiają się kolejne pomysły i propozycje, jak świętować 750-lecie miasta. Jednym z nich są metalowe pinsy z herbem i logiem Lublińca.

28 stycznia w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Lublińcu ukazało się zapytanie ofertowe na wykonanie i dostawę pinsów metalowych 3D. Jest to kolejny pomysł na upamiętnienie roku jubileuszowego. 

Każdy z pinsów byłby zapakowany oddzielnie w plastikowym pudełku. Znaczków mają być dwa rodzaje: jeden w kształcie herbu, a drugi w kształcie prostokąta z logiem Lublińca na 750-lecie miasta. Każdego z rodzajów ma być po 1000 sztuk, więc łączna liczba wynosi 2000. Dodatkowo, część z nich ma być wykonana na zapięcie magnetyczne, a część zakończona nakładką zaciskającą typu motylek.

Zdjęcie przedstawia wizualizację projektu, która stanowi załącznik nr 1 do zapytania ofertowego. Poniżej zamieszczamy pozostałe wizualizacje (zapięcia oraz pudełko). Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego.
 

Galeria: Pinsy na 750-lecie miasta

źródło: UM Lubliniec źródło: UM Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu