Możliwości ErpBox w zarządzaniu sprzedażą

Możliwości ErpBox w zarządzaniu sprzedażą

3 lutego 2022, godz. 12:18
Udostępnij: Kopiuj link

ErpBox to system pomagający przedsiębiorcom zarządzać sprzedażą. Proponowane rozwiązania wpływają na usprawnienie całego procesu, co z kolei przekłada się na efektywność świadczonych usług. Dlaczego warto podjąć współpracę z tą platformą i jakie rzeczywiste korzyści może ona przynieść? Wszystko najlepiej zobrazuje zestawienie możliwości ErpBox w liczbach.

Doświadczenie na rynku

Decydując się na jakąkolwiek współpracę, istotnym jest, by podejmować ją ze sprawdzonymi i doświadczonymi podmiotami. Istnieje wówczas mniejsza szansa na rozczarowanie, często wynikające z amatorskiego charakteru, komplikującego jedynie działania. Dodatkowo wieloletnia znajomość branży partnerów biznesowych daje szansę na wymianę doświadczenia i znalezienie nowych form rozwoju.

ErpBox jest zatem idealnym wyborem. Firma od 18 lat zdobywa wszechstronne doświadczenie; zarówno w e-handlu, jak również systemach elektronicznych. To zapewnia doskonałą znajomość rynku, a co za tym idzie, również potrzeb klientów. Wszystkie funkcjonalności dostosowane są pod codzienne wymagania branży, z nastawieniem na ciągły rozwój poszczególnych modułów. 

Gwarancja kompleksowej pomocy

Nad platformą ErpBox pracują profesjonaliści, którzy z chęcią podzielą się swoim doświadczeniem. Do dyspozycji klientów pozostaje przeszkolony support, gotowy do pomocy przez 5 dni w tygodniu w godzinach 8:00–16:00. Użytkownicy mogą zadawać pytania zarówno telefonicznie, jak również mailowo czy za pomocą czatu znajdującego się na stronie głównej.

Taka opieka gwarantuje łatwe użytkowanie systemu i szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów. Dla nowych użytkowników przewidziane jest dodatkowo szkolenie wstępne, podczas którego oferowana jest pomoc przy wdrożeniu i wytłumaczeniu podstawowych funkcjonalności. Przez 1,5 godziny każdy z nowicjuszy pozna podstawowe akcje i przyswoi funkcjonowanie systemu zupełnie za darmo.

Realizacja zamówień

Szybkie realizowanie zamówień i akcje automatyczne dla wielu użytkowników mogą brzmieć zagadkowo. Czym zatem są i co dzięki nim można osiągnąć?

To po prostu moduły wyręczające sprzedawców w wielu czynnościach, działające automatycznie. Ważną informację jest przede wszystkim średni czas przewidziany na realizację pojedynczego zamówienia. Wynosi on około 6 minut, co jest znaczącym skróceniem. Co więcej, pobieranie zamówień odbywa się co 5 minut, a aktualizacja cen i stanów magazynowych co 4 godziny. Ostatnią funkcjonalność (za dopłatą) można jednak zmodyfikować do potrzeb użytkowników  – wówczas stany magazynowe mogą się aktualizować co godzinę lub nawet co 10 minut.

Możliwość takiej modyfikacji wskazuje na dużą elastyczność systemu, dzięki której ten dopasowuje się do indywidualnych potrzeb klienta.

Moc integracji

Dla jeszcze większego usprawnienia sprzedaży ErpBox umożliwia wiele integracji, zarówno z platformami sprzedażowymi, jak również z kurierami czy programami magazynowo-fakturowymi. Daje to szansę na dodatkowe zautomatyzowanie działań, a co za tym idzie, poprawę wydajności sprzedaży. Klienci mogą zatem stworzyć najlepsze dla siebie połączenie i dzięki niemu prowadzić działalność w obranym przez siebie kierunku.

Platformy i oprogramowania, z którymi możliwa jest integracja to m.in.:

 • Shoper,
 • Allegro,
 • Amazon,
 • eBay,
 • WooCommerce,
 • Prestashop,
 • InPost,
 • Furgonetka,
 • kurier DPD,
 • iFirma,
 • Subiekt GT,
 • Fakturownia.

Dodatkowo platforma ErpBox jako alternatywa dla Baselinker, Droplo czy innych integratorów do zarządzania sprzedażą, również daje możliwość integracji z hurtowniami. Na ten moment w bazie znajduje się ich ponad 110, a lista na bieżąco jest aktualizowana. Co więcej, za dodatkową opłatą istnieje możliwość indywidualnego wdrożenia na prośbę klienta, na podstawie pliku xml, co pozwala na nieograniczony i prężny rozwój każdej firmy, znosząc granice w pozyskiwaniu towaru.

Jakie przykładowe hurtownie podjęły już współpracę z ErpBox?

 • YourNewStyle,
 • Kontri,
 • Leker,
 • Tayma,
 • ZooHurt,
 • eCarla.

Usprawnienie tworzenia aukcji

ErpBox w liczbach do doskonałe zestawienie opcji możliwych dzięki systemowi. Jakie jednak inne możliwości czekają na użytkowników?

Na pewno znaczące ułatwienie wystawiania aukcji, która można robić masowo. W przypadku podpinania dwóch kont np. na Allegro, możliwe jest również przenoszenie towarów między nimi, co jest niebywałą oszczędnością czasu i usprawnieniem całej pracy.

Kolejnym udogodnieniem jest możliwość automatycznego generowania faktur dzięki wbudowanemu modułowi, a także automatyczna zmiana statusu zamówienia. Te rozwiązania wpływają na porządkowanie całej sprzedaży, tym samym minimalizując prawdopodobieństwo wystąpienia błędu.

Darmowe testy i atrakcyjne abonamenty

Wszystkie wymienione wcześniej możliwości dostępne są od ręki dla każdego, kto założy konto w ErpBox. Dla nowych klientów dodatkowo przewidziany jest pakiet 21 dni darmowych testów, podczas których możliwe jest odkrycie możliwości systemu. W przypadku klientów platformy Shoper, decydujących się na integrację z ErpBox, okres testów jest jeszcze dłuższy i trwa 60 dni.

Aby usprawnić sprzedaż i zacząć osiągać satysfakcjonujące wyniki, należy testować nowe możliwości obecne na rynku. Warto zatem zastanowić się nad współpracą z systemem usprawniającym całą sprzedaży, by rozwinąć skrzydła w handlu.

Komentarze

Ł
Łukasz 8 lutego 2022, godz. 13:57
Zgłoś
Polecam

Korzystam z ErpBoxa już z pół roku i jestem zadowolony.

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu