Kino „Karolinka” poleca się na ferie zimowe

Kino „Karolinka” poleca się na ferie zimowe

9 lutego 2022, godz. 7:46
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

14 lutego uczniowie województwa śląskiego rozpoczną ferie zimowe. To okres odpoczynku, zabawy oraz okazja do wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych. Warto zajrzeć do Kina „Karolinka”, które przygotowało dla młodych widzów ciekawe propozycje filmowe oraz poranki z kinem.

Na ekranie Kina „Karolinka” od 4 lutego króluje fantastyczna animacja, której pierwszą część pokochały miliony widzów na całym świecie, a mianowicie „Sing 2”. Jej twórcą jest Illumination Studios, znane chociażby z kultowych „Minionków”. W „Sing 2” znów spotkamy się ulubionymi bohaterami: właścicielem teatru - Busterem, świnką - Rositą, gorylem - Johnnym, nieśmiałą słonicą -Meeną, rockową jeżozwierzycą - Ash oraz pomysłowym Gunterem. Oczywiście nie zabraknie znanych przebojów w wykonaniu topowych wokalistów. Prawdziwą śpiewającą gwiazdą drugiej części „Sing 2” jest Bono, wokalista grupy U2. Twórcy animacji zadbali także o ciekawą fabułę i dobre przesłanie: każdy może stać się odważny i zawalczyć o swoje marzenia. „Sing 2” w Kinie „Karolinka” jest jedną z propozycji filmowych poranków. Seans odbędzie się 15 lutego, o godz. 10.00. Pozostałe seanse 11-15 lutego o godz. 15.30. 

Drugą propozycją na ferie zimowe z Kinem „Karolinka” jest kontynuacja przygód niesfornego Mikołajka. Film „Skarb Mikołajka” jest ekranizacją książki Emmanuelle Lepetit pod tym samym tytułem. Tym razem głównego bohatera czekają przenosiny na drugi koniec kraju. A ponieważ Mikołajek nie wyobraża sobie życia bez swoich kolegów, będzie musiał obmyślić plan, jak zapobiec tej niefortunnej przeprowadzce. Poranki z Mikołajkiem 18 i 22 lutego o godz. 10.00. Pozostałe seanse 18-22 lutego o godz. 17.00.

I ostatnia animacja, którą będzie można obejrzeć w ramach poranków z Kinem „Karolinka”: „O czym dzisiaj marzą zwierzęta”. Jej twórcą jest Ricard Cussó, autor poprzedniego kinowego hitu: „O czym marzą zwierzęta”. Główną bohaterką jest nietypowe zwierzątko z rodziny wombatowatych, Maggie. Zbieg okoliczności sprawia, że staje się superbohaterem. Jednak, jak każdy filmowy superbohater, musi najpierw uwierzyć w siebie i odnaleźć to, czym jest prawdziwa odwaga i siła. Poranny seans „O czym dzisiaj marzą zwierzęta” 25 lutego o godz. 10.00. Pozostałe seanse od 25 lutego do 1 marca o godz. 17.30. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu