Kreatywne paczki na Walentynki od MDK

Kreatywne paczki na walentynki od MDK

10 lutego 2022, godz. 7:53
MDK Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

14 luty to szczególna data dla zakochanych – Walentynki. W ten dzień czas spędzamy z bliskimi, wysyłamy miłosne wiadomości, obdarowujemy się drobnymi upominkami. Miejski Dom Kultury w Lublińcu również przygotował mały podarunek – kreatywne paczki, a w nich serce – szczególny symbol miłości.

Serce według tradycji to siedlisko naszych emocji i marzeń. Nic dziwnego, że stało się symbolem miłości. Bez niej przecież nasze życie nie miałoby sensu. Walentynki mają nam o tym przypominać. 

Miejski Dom Kultury w Lublińcu włączył się w świętowanie Walentynek i przygotował miłą niespodziankę – kreatywne paczki. Każdy zestaw zawierać będzie drewniane serce oraz materiały niezbędne do dekoracji, m.in. serwetki i wstążki.  Nie zabraknie również krótkiej instrukcji. 

Kreatywne paczki to propozycja dla tych, którzy lubią twórcze działanie, a także zachęta dla wszystkich, by czas Walentynek spędzić na wspólnej, pomysłowej zabawie.

Zestawy można odbierać 14 lutego od godz. 16.00 w Galerii pod Glinianym Aniołem.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu