„Eksperyment” Grzegorza Kopca nominowany do „Książki Roku” w plebiscycie LubimyCzytać.pl

„Eksperyment” Grzegorza Kopca nominowany do „Książki Roku” w plebiscycie LubimyCzytać.pl

21 lutego 2022, godz. 12:32
Udostępnij: Kopiuj link

„Eksperyment” Grzegorza Kopca został nominowany do tytułu ‘Książka Roku 2021’ w kategorii Horror w plebiscycie serwisu książkowego LubimyCzytać.pl. Głosowanie trwa do 28 lutego.

LubimyCzytać.pl to największy polski serwis o książkach. Już po raz siódmy internauci mogą głosować w plebiscycie na ‘Książkę Roku’. W 15 kategoriach zostało nominowanych 145 tytułów z 60 wydawnictw, napisanych przez 60 autorów polskich i 97 zagranicznych – czytamy w informacji prasowej. Wśród pisarzy, na których książki można oddawać głosy znaleźli się m.in. Stephen King, Remigiusz Mróz, Barack Obama i… Grzegorz Kopiec.

W tym roku, po raz pierwszy w każdej kategorii nominowano tylko 10 książek. W dziesiątce horrorów, na które można oddawać głosy znalazł się „Eksperyment” autorstwa Grzegorza Kopca.

- Moi Mili, już nominacja stanowi dla mnie niemałe zaskoczenie i ogromne wyróżnienie, gdyż nawet nie śniłem o tym, by znaleźć się w gronie pretendentów do nagrody. Ale stało się i z tego tytułu jestem przeogromnie szczęśliwy – napisał Grzegorz Kopiec.

Głosy na książki z kategorii Horror można oddawać TUTAJ. Głosować można także nie posiadając konta w LubimyCzytać.pl – wystarczy adres e-mail. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu