Kiedy będzie znany program obchodów 750-lecia Lublińca?

Kiedy będzie znany program obchodów 750-lecia Lublińca?

23 lutego 2022, godz. 8:36
graf. logo na 750-lecie Lublińca, lubliniec.eu
Udostępnij: Kopiuj link

Obchody 750-lecia Lublińca są coraz bliżej. Data głównych uroczystości jest już znana, jednak na ten moment nie podano jeszcze dokładnego programu. Kiedy można się go spodziewać?

Pierwsze kroki mające na celu celebrację i upamiętnienie roku jubileuszowego zostały już poczynione. Powstał m.in. teledysk o Lublińcu, ogłoszono wyniki konkursu na film promocyjny, stworzono logo, czy postawiono witacze. 

Na ten moment najbardziej interesującym zdaje się być jednak dokładny program obchodów. Zwróciliśmy się z pytaniem do Biura Burmistrza. Według uzyskanej odpowiedzi, program ma zostać podany do informacji publicznej w najbliższym czasie:

W przygotowanie programu obchodów 750-lecia Miasta zaangażowanych jest szereg instytucji i podmiotów: Urząd Miejski, Miejski Dom Kultury, Lubiteka, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, przedszkola miejskie i szkoły podstawowe, organizacje pozarządowe, rady społeczne miasta. Aktualnie trwają uzgodnienia szczegółowych terminów wydarzeń organizowanych przez organizacje pozarządowe, które otrzymają dofinansowanie w tegorocznym konkursie ofert. Program obchodów 750-lecia Miasta zostanie podany do publicznej wiadomości w najbliższym czasie i będzie do pobrania z naszej strony internetowej – poinformowała nas Monika Wymysło, kierownik Biura Burmistrza.

Pozostaje więc cierpliwie czekać i wypatrywać informacji na stronie Urzędu Miasta – lubliniec.eu.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu