Dyskusyjny Klub Książki w Lubitece już w przyszłym tygodniu

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Lubitece już w przyszłym tygodniu

25 lutego 2022, godz. 9:23
Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu
Udostępnij: Kopiuj link

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w ramach Literackich Czwartków, które odbędzie się 3 marca (czwartek) o godzinie 17.30. Tematem będzie książka Olgi Rudnickiej pt. "Były sobie świnki trzy", więc będzie o miłości z przymrużeniem oka.

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się raz w miesiącu i prowadzi je Arletta Szymanek-Kopiec. Mają one charakter otwarty i stanowią świetną okazję do przyjemnego spędzenia wolnego czasu, poznania nowych ludzi oraz podzielenia się opinią dotyczącą wspólnie wybranej i przeczytanej książki. Jej omawianiu towarzyszy otwarta i serdeczna atmosfera, a nierzadko również kawa i coś słodkiego. By dołączyć do klubu nie trzeba się zapisywać, nie trzeba prowadzić poważnych dyskusji, ani znać się na literaturze. Wystarczy lubić czytać i rozmawiać o lekturze.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu