Policjanci poszukują właściciela roweru

Policjanci poszukują właściciela roweru

16 marca 2022, godz. 8:30
KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Lublinieccy policjanci poszukują właściciela roweru, który został odnaleziony w dniu 8 marca 2022 r. w Lublińcu. O kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod nr tel. 47 85 832 55 proszone są również osoby, które rozpoznają przedstawiony na zdjęciu rower lub posiadają informacje na temat jego właściciela.

8 marca br. w rejonie zbiegu ulic Oświęcimskiej i Wilimowskiego w Lublińcu odnaleziono przedstawiony na zdjęciu rower, typ damka, w kolorze czarnym. Policja prosi właściciela o kontakt osobisty lub telefoniczny w celu odebrania swojej własności oraz ustalenia okoliczności jej utracenia. Osoba, która zgłosi się po odbiór jednośladu powinna posiadać dokument potwierdzający fakt jego nabycia lub inny potwierdzający prawo własności. W innym przypadku powinna podać cechy szczególne należącego do niej przedmiotu. Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu właściciela odnalezionego roweru proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu pod numerem telefonu 47 85 832 55.

Źródło: KPP Lubliniec

Komentarze

Cisza wyborcza!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu