W MDK w Lublińcu odbył się koncert charytatywny Gospelsów

W MDK w Lublińcu odbył się koncert charytatywny Gospelsów

21 marca 2022, godz. 10:25
fot. MDK Lubliniec, Daniel Dmitriew
Udostępnij: Kopiuj link

„3mamy kciuki” to tytuł charytatywnego koncertu Gospelsów, który odbył się w niedzielę 20 marca w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Jego celem było wsparcie trzech chłopców: Franka, Kacpra i Maksa.
 

Muzycy sięgnęli do repertuaru Kirka Franklina. Usłyszeliśmy takie utwory jak: ,,Looking out for me”, „When I get there”, „Everywhere that I go”, do których aranżacje stworzył Artur Tekieli, instruktor i pianista formacji. Były też znane piosenki śpiewane w kościołach chrześcijańskich na całym świecie: „Better is one day” napisana przez Matta Redmana oraz „Open the eyes of my heart” Paula Baloche’a. Gościnnie na scenie MDK pojawił się Daniel Cebula-Orynicz, który zaczarował wszystkich swoich aksamitnym głosem – relacjonuje MDK Lubliniec.
 
Artyści bisowali dwukrotnie i zdobyli owacje na stojąco. Sprawili również, że publiczność zaśpiewała wraz z nimi, bujając się w rytm melodii.

Podczas koncertu zbierano wsparcie dla trzech chłopców: Franka, Kacpra i Maksa. Można ich wesprzeć również w na stronach fundacji:

-Franciszek Kukowka:
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”: KRS 0000037904
35551 Kukowka Franciszek

-Kacper Ledwoń:
Fundacja Avalon: KRS 0000270809
LEDWOŃ, 5844

-Maksymilian Markowski :
Fundacja „Serca dla Maluszka”: KRS 0000387207
2026 Maksymilian Markowski

Galeria: Charytatywny koncert Gospelsów

fot. Daniel Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec fot. Daniel Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec fot. Daniel Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec fot. Daniel Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec fot. Daniel Dmitriew, nadesłane: MDK Lubliniec
Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu