Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Kwietniowy repertuar Kina Karolinka. Zobacz zwiastuny filmów

Kwietniowy repertuar Kina Karolinka. Zobaczcie zwiastuny filmów

28 marca 2022, godz. 10:07
plakat filmu
Udostępnij: Kopiuj link

Widzowie Kina Karolinka będą mogli obejrzeć w kwietniu 8 różnych filmów. Wśród nich znalazły się także dwie animacje w języku ukraińskim. Zapraszamy do obejrzenia zwiastunów nadchodzących w lublinieckim kinie filmów. Szczegółowy repertuar znajduje się w zakładce Kino.

Moja mama Gorylica (1-5 kwietnia)

Sierota Jonna zostaje adoptowana przez gorylicę. Lokalne władze zaczynają być temu przeciwne.

Wyjdź za mnie (1-5 kwietnia)

Para supergwiazd Kat i Bastian mają się pobrać na oczach milionów widzów. Jednak Kat przed samą ceremonią dowiaduje się, że została zdradzona, postanawia więc poślubić mężczyznę z widowni. 

"КРОЛИК ПИТЕР 2" УКРАЇНСЬКИЙ ДУБЛЯЖ  (2 kwietnia, godz. 15.00)

"БОЛЬШОЙ КРАСНЫЙ ПЕС КЛИФФОРД" УКРАЇНСЬКИЙ ДУБЛЯЖ  (3 kwietnia, godz. 15.00)

Zając Max: Misja pisanka (8-12 kwietnia)

Młody, ale odważny Zając Max zostaje wybrany przez magiczną Złotą Pisankę, aby dołączyć do Zajęczej Akademii i rozpocząć trening Mistrza. Wspólnie ze swoimi przyjaciółmi będzie mógł odkryć super moce, które pozwolą mu chronić Wielkanoc. Niestety tuż przed pierwszym treningiem dzieje się coś niewyobrażalnego – Złota Pisanka, które jest źródłem całej świątecznej magii, traci swój blask i staje się czarna… Nadchodząca Wielkanoc jest w wielkim niebezpieczeństwie! Za wszystkim stoi były uczeń Zajęczej Akademii oraz dobrze wszystkim znana rodzinka lisów, która ostrzy swoje kły i pazurki na tegoroczne pisanki. Max wspólnie ze swoją najlepszą przyjaciółką zrobią wszystko co w ich mocy, aby ocalić Wielkanoc. Jedynym ratunkiem okazuje się jeden z lisów. Czy można zaufać komuś, kto na co dzień obnosi się z rudą kitą? Oto początek wielkiej przygody, ale też lekcji o tolerancji, przyjaźni i wielkiej sile, jaką ma zgrana drużyna! 

Córka (8-12 kwietnia)

Leda (laureatka Oscara Olivia Colman) udaje się na wakacje do Grecji. Planuje czytać, wypoczywać na prywatnej plaży i korzystać z urlopu. Spokój intymnego kurortu zaburza jednak przybycie ekscentrycznej rodziny zamieszkującej największą z willi na wyspie. Uwagę Ledy przykuwa przede wszystkim Nina (Dakota Johnson), która mierzy się z trudami bycia młodą mamą, mając pod opieką kilkuletnią córkę. Obserwowanie tajemniczej nieznajomej wywołuje wspomnienia z okresu macierzyństwa, z którymi Leda od wielu lat nie miała odwagi się skonfrontować. Wracają wspomnienia i widma decyzji z przeszłości, których nie można cofnąć. 

Za duży na bajki (22-26 kwietnia)

Waldek walczy o uczestnictwo w wielkim turnieju gamingowym. Pasja do gier okazuje się nie mniej ważna niż siła przyjaźni i miłości.

Wszystko wszędzie naraz (22-26 kwietnia)

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu