Dzisiejszy sondaż: Czy Polacy wyjdą z grupy na EURO 2024?

Odpowiedzi:

Łukasz Podolski przyjedzie do Lublińca? Ma być gościem podczas obchodów 750-lecia Miasta

Łukasz Podolski przyjedzie do Lublińca? Ma być gościem podczas obchodów 750-lecia Miasta

30 marca 2022, godz. 9:57
Udostępnij: Kopiuj link

Główne obchody jubileuszu 750-lecia Lublińca mają odbyć się w czerwcu. Harmonogram obchodów nie został co prawda jeszcze oficjalnie opublikowany, jednak zastępca burmistrza Anna Jonczyk-Drzymała opowiedziała po części o nadchodzących wydarzeniach. Jednym z nich ma być spotkanie z piłkarzem Łukaszem Podolskim.

Na Stadionie Miejskim w Lublińcu, 4 czerwca o godz. 9.00, ma odbyć się turniej eliminacyjny klubów partnerskich – Akademii Górnika Zabrze oraz Miast Partnerskich Lublińca do International Sporting Cup 2022. 

Gościem specjalnym tego wydarzenia ma być Łukasz Podolski – mogliśmy usłyszeć podczas transmisji na żywo zastępcy burmistrza Lublińca.

Łukasz Podolski to znany niemiecki piłkarz polskiego pochodzenia. Wraz z niemiecką reprezentacją zdobył I miejsce na Mistrzostwach Świata w Brazylii w 2014 r., III miejsce na MŚ w RPA w 2010 r. i również III miejsce na MŚ w Niemczech w 2006 r. W swojej reprezentacyjnej karierze zajął także wraz z drużyną II miejsce podczas Mistrzostw Europy w 2008 r. Od 2021 r. występuje w barwach Górnika Zabrze w Ekstraklasie.

Według przedstawionego harmonogramu, spotkanie z piłkarzem ma być jednym z punktów programu głównych obchodów jubileuszu 750-lecia Lublińca. Przez harmonogram przewijają się także inne znane osoby, takie jak Majka Jeżowska, Dawid Kwiatkowski, czy Mrozu.


Aktualizacja, godz. 14.45:

Program głównych obchodów Jubileuszu 750-lecia MIasta Lublińca

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu