Spektakl „Kropka” na scenie MDK w Lublińcu. Wartościowy przekaz młodych artystów [ZDJĘCIA]

Spektakl „Kropka” na scenie MDK w Lublińcu. Wartościowy przekaz młodych artystów [ZDJĘCIA]

1 kwietnia 2022, godz. 8:24
Udostępnij: Kopiuj link

W czwartek 31 marca w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu odbył się spektakl „Kropka”. Był to wyjątkowy wieczór z udziałem Młodzieżowej sceny teatralnej i Studia piosenki.  Młodzi artyści MDK zaprezentowali na scenie ciekawe formy teatralne i muzyczne.

„Kropka” to przedstawienie zainspirowane książką Petera H. Reynoldsa, której przesłanie zapoczątkowało Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września, jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Ta krótka, ciepła opowieść mówi o potencjale, który drzemie w każdym z nas. Trzeba go tylko odkryć. I uwierzyć w siebie – opisuje MDK Lubliniec.

Na scenie mogliśmy oglądać m.in. grę młodych aktorów, projekcje multimedialne oraz mogliśmy wsłuchać się w dobrą muzykę. Wszystkie te czynniki wspólnie połączyły się w wartościowy przekaz.

Spektakl wyreżyserowała Agnieszka Raj-Kubat. Za przygotowanie wokalne artystów odpowiadała Katarzyna Suchara i Karolina Wieczorek.

Poniżej kilka zdjęć z przedstawienia.

Galeria: Spektakl Kropka w MDK Lubliniec

Zobacz całą galerię

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu