Poszukiwani są świadkowie kradzieży elementów studzienek kanalizacyjnych w Woźnikach

Poszukiwani są świadkowie kradzieży elementów studzienek kanalizacyjnych w Woźnikach

08.04.2022 7:55
fot. i inf. KPP Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży wpustów żeliwnych ulicznych studzienek kanalizacyjnych. Kradzież miała miejsce między 24-25 marca na terenie Woźnik. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawców kradzieży proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 858 32 55 lub numerem alarmowym 112.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, iż w nocy z 24 na 25 marca br. nieznany sprawca lub sprawcy, na terenie Woźnik dokonali kradzieży 6 sztuk wpustów żeliwnych stanowiących górną część ulicznych studzienek kanalizacyjnych. Elementy zostały skradzione z ulic: Tarnogórska, Harcerska, Solarnia, Krzyżowa, Kwiatowa.

Wszystkie osoby które były świadkami tego zdarzenia lub są w posiadaniu informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę w Komendzie Powiatowej Policji w Lublińcu, ulica Oświęcimska 6 lub pod numerem telefonu 47 858 32 55, bądź numerem alarmowym 112.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu