Poszukiwani są świadkowie kradzieży elementów studzienek kanalizacyjnych w Woźnikach

Poszukiwani są świadkowie kradzieży elementów studzienek kanalizacyjnych w Woźnikach

8 kwietnia 2022, godz. 7:55
fot. i inf. KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży wpustów żeliwnych ulicznych studzienek kanalizacyjnych. Kradzież miała miejsce między 24-25 marca na terenie Woźnik. Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia lub posiadają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawców kradzieży proszone są o kontakt z policjantami prowadzącymi sprawę pod numerem telefonu 47 858 32 55 lub numerem alarmowym 112.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, iż w nocy z 24 na 25 marca br. nieznany sprawca lub sprawcy, na terenie Woźnik dokonali kradzieży 6 sztuk wpustów żeliwnych stanowiących górną część ulicznych studzienek kanalizacyjnych. Elementy zostały skradzione z ulic: Tarnogórska, Harcerska, Solarnia, Krzyżowa, Kwiatowa.

Wszystkie osoby które były świadkami tego zdarzenia lub są w posiadaniu informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawców kradzieży proszone są o kontakt osobisty z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę w Komendzie Powiatowej Policji w Lublińcu, ulica Oświęcimska 6 lub pod numerem telefonu 47 858 32 55, bądź numerem alarmowym 112.
 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu