Liczba zakażeń koronawirusem spada. Koniec z codziennymi raportami

Liczba zakażeń koronawirusem spada. Koniec z codziennymi raportami

15 kwietnia 2022, godz. 13:22
Udostępnij: Kopiuj link

Na przestrzeni ostatnich tygodni mogliśmy obserwować znaczący spadek liczby zakażeń koronawirusem w Polsce. W związku z tym, Ministerstwo Zdrowia postanowiło zmienić system raportowania.

W związku z cały czas spadającą liczbą zakażeń oraz idądym w ślad za tymi spadkami słabnącym zainteresowaniem opinii publicznej bieżących danych "covidowych", począwszy od jutra (16.04) modyfikujemy system raportowania. Dane będą teraz podawane w odstępach tygodniowych. Zestawienia tygodniowe, wraz z informacją o hospitalizacji, będą prezentowane w każdą środę - poinformował Wojciech Andrusiewicz, rzecznik prasowy Ministerstwa Zdrowia (źródło: MZ/Twitter).

Najbliższa publikacja danych jest zapowiedziana na 20 kwietnia. Oznacza to również, że na portalu Lubliniec.info przestaną być dodawane codzienne raporty "covidowe" prezentujące dane z Polski, województwa śląskiego i powiatu lublinieckiego. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu