Poduszki z logiem 750-lecia Lublińca. Kolejne upominki z okazji jubileuszu

Poduszki z logiem 750-lecia Lublińca. Kolejne upominki z okazji jubileuszu

22.04.2022 8:18
Źródło: UM Lubliniec
Czytanie treści strony dostępne

Urząd Miejski w Lublińcu opublikował zapytanie ofertowe na wykonanie i dostawę łącznie 1000 sztuk poduszek z logiem 750-lecia Miasta Lublińca. Jest to kolejny materiał promocyjny z okazji jubileuszu.

Poduszki miałyby być w dwóch rozmiarach: kwadratowym (po wypełnieniu ok.: 330 mm x 330 mm x 120 mm) i prostokątnym (po wypełnieniu ok.: 220 mm x 400 mm x 120 mm). Planuje się zamówić po 500 sztuk każdej z nich.

Przód poduszki byłby w białym kolorze wraz z nadrukowanym logiem 750-lecia Miasta Lublińca, a tył z dzianiny typu polar Minky w różnych kolorach: czerwony, niebieski, żółty, turkus, limonka neon, pomarańczowy neonowy, różowy neonowy, błękitny neonowy, brudny jasny róż, butelkowa zieleń. 

Wizualizację poduszki kwadratowej przedstawia zdjęcie główne artykułu. Tak z kolei prezentuje się poduszka prostokątna:

źródło: UM Lubliniec

Szczegółowy opis zamówienia można znaleźć na stronie UM w Lublińcu. Oferty cenowe na wykonanie poduszek można składać do 26.04.2022 r. do godz. 15.00. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Dołącz do dyskusji

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu