Poduszki z logiem 750-lecia Lublińca. Kolejne upominki z okazji jubileuszu

Poduszki z logiem 750-lecia Lublińca. Kolejne upominki z okazji jubileuszu

22 kwietnia 2022, godz. 8:18
Źródło: UM Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Urząd Miejski w Lublińcu opublikował zapytanie ofertowe na wykonanie i dostawę łącznie 1000 sztuk poduszek z logiem 750-lecia Miasta Lublińca. Jest to kolejny materiał promocyjny z okazji jubileuszu.

Poduszki miałyby być w dwóch rozmiarach: kwadratowym (po wypełnieniu ok.: 330 mm x 330 mm x 120 mm) i prostokątnym (po wypełnieniu ok.: 220 mm x 400 mm x 120 mm). Planuje się zamówić po 500 sztuk każdej z nich.

Przód poduszki byłby w białym kolorze wraz z nadrukowanym logiem 750-lecia Miasta Lublińca, a tył z dzianiny typu polar Minky w różnych kolorach: czerwony, niebieski, żółty, turkus, limonka neon, pomarańczowy neonowy, różowy neonowy, błękitny neonowy, brudny jasny róż, butelkowa zieleń. 

Wizualizację poduszki kwadratowej przedstawia zdjęcie główne artykułu. Tak z kolei prezentuje się poduszka prostokątna:

źródło: UM Lubliniec

Szczegółowy opis zamówienia można znaleźć na stronie UM w Lublińcu. Oferty cenowe na wykonanie poduszek można składać do 26.04.2022 r. do godz. 15.00. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu