Zatoka autobusowa na ul. Klonowej. Jest oferta na wykonanie dokumentacji

Zatoka autobusowa na ul. Klonowej. Jest oferta na wykonanie dokumentacji

27 kwietnia 2022, godz. 14:30
Źródło: UM Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

Burmistrz Miasta Lublińca, zaprasza do składania ofert na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy wydzielonej zatoki autobusowej przy ul. Klonowej w Lublińcu wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

Zatoka miałaby się znaleźć na działkach nr 1500/129, 1198/139, 1200/135, 1202/134, 1204/129, czyli w miejscu widocznym na zdjęciu głównym artykułu. Do ogłoszenia dołączono załącznik, w którym dokładniej można się przyjrzeć planowanej inwestycji. Zaznaczony jest w nim m.in przebieg jezdni wydzielonej zatoki autobusowej (kolor niebieski), projektowane perony autobusowe (kolor szary), istniejaca ścieżka pieszo-rowerowa (kolor pomarańczowy).

źródło: BiP UM Lubliniec

Termin składania ofert trwa do 4 maja 2022 r., a realizacja przedmiotu zamówienia (czyli dokumentacji projektowo – kosztorysowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego) do 9 grudnia 2022 r.

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu