Podsumowanie działań „Prędkość” – 44 na 45 kierowców nie przestrzegało ograniczeń prędkości

Podsumowanie działań „Prędkość” – 44 na 45 kierowców nie przestrzegało ograniczeń prędkości

28 kwietnia 2022, godz. 13:41
inf. i fot. KPP Lubliniec
Udostępnij: Kopiuj link

W środę 27 kwietnia policjanci przeprowadzili na drogach powiatu lublinieckiego działania ukierunkowane na ujawnianie kierujących przekraczających dopuszczalną prędkość. Jak wynika z podsumowania akcji, spośród 45 skontrolowanych pojazdów 44 kierowców nie przestrzegało ograniczeń prędkości.

Za popełnione wykroczenia 40 sprawców zostało ukaranych mandatami karnymi, a w 4 przypadkach mundurowi zastosowali pouczenia – informuje lubliniecka policja. 

Głównym celem działań kontrolno-prewencyjnych „Prędkość" jest ograniczenie liczby wypadków i kolizji spowodowanych przez drogowych piratów. Stróże prawa kolejny raz apelują o zdjęcie nogi z gazu i przestrzeganie obowiązujących przepisów. Jednocześnie zapowiadają, że podobnych działań związanych z kontrolą przestrzegania ograniczeń prędkości na drogach powiatu lublinieckiego będzie w najbliższym czasie więcej. 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.
Bądź pierwszy, wyraź swoją opinie!

Polecane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek. czytaj więcej...

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. czytaj więcej...

Zamknij
Ułatwienia dostępu